5.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Broumy dostaly naloženo od Žebráku

2. A. Vokáč (p.) , 10. M. Herejt , 15. A. Procházka (p.) , 35. J. Lukeš , 65. D. Pergl , 86. J. Calda , 89. P. Nečas - 31. . Choc , 42. I. Kučera (vl.)
8

Žebrák si vstřelil osm gólů, z toho jeden vlastní. Ani jeden střelec se nezapsal do střelecké listiny dvakrát.

Šest branek za poločas

Celky z opačných pólů tabulky. Hned od prvních minut bylo vidět, proč je Žebrák nahoře a Broumy jsou dole. Ve 2. minutě z penalty poslal Žebrák do vedení Adam Vokáč. A následoval další kolotoč ze strany domácích. Po gólech Matěje Herejta, Aleše Procházky z penalty to bylo 3:0. Domácí dosud dostali jen dvě branky. Ale ve 31. minutě se také ozvali hosté, když snížili Tomášem Chocem na 3:1. Poté v 35. minutě Jan Lukeš dával na 4:1 a ve 42. minutě si dal vlastní branku Ivo Kučera – 4:2.

Žebrák přidal další tři góly

Druhý poločas se už trochu zklidnil a padly „pouze“ tři góly. V 65. minutě dal na 5:2 David Pergl a v závěrečných minutách se prosadil Jiří Calda a Petr Nečas.

TJ Spartak TOS Žebrák
J. Filipovský [-] - M. Žalud [-] , D. Muller [-] (82. P. Nečas [-] ) , I. Kučera [-] (46. L. Vojta [-] ) - T. Kuník [-] , A. Procházka [-] , D. Pergl [-] (67. O. Kuška [-] ) , A. Vokáč [-] - J. Lukeš [-] , M. Herejt [-] (83. J. Calda [-] ) - J. Novák [-]

TJ Broumy
J. Kopic [-] - J. Čermák [-] , . Choc [-] , L. Jirásek [-] , L. Spurný [-] , D. Spousta [-] , M. Karásek [-] , L. Šimáček [-] (35. R. Skřivan [-] ) , O. Lacina [-] , M. Vlach [-] , U. Suček [-]

ŽK: 49. D. Pergl , 81. J. Novák , 86. J. Calda - 37. M. Vlach .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: PÁNEK Michal - PECKA Vlastimil, VLACHOPULOS Achileas.