4.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

16. J. Krumer (vl.) , 35. M. Drábek , 44. M. Kováč , 84. R. Přecechtěl (p.) , 88. L. Šimko , 90. . Piroška - 61. J. Mareček
9

hodnotí trenér Kylešovic

FK Kylešovice
René Černohorský (trenér mužstva FK Kylešovice): Nejprve bych asi zmínil realitu, že do Rýmařova jsme jeli minimálně bez 5 hráčů, kteří by pravděpodobně tvořili základní sestavu. Výsledek je pro nás velmi krutý, i když domácí vyhráli zaslouženě. K vítězství jsme jim ale pomohli hlavně my, když jsme si první branku dali hlavou sami, druhá padla po taktické chybě našeho obránce a třetí po nepochopitelné srážce našich dvou zadáků. Druhý poločas byl převážně v naší réžii, jenže jsme neproměnili pokutový kop a ani další šance neskončily brankou. Tu jsme sice nakonec dali, snížili stav a výsledek 3:1 by zápasu pravděpodobně odpovídal a slušel. Jenže jsme v závěru utkání inkasovali z přísně odpískané penalty (po zápase se přišel domácí borec omluvit, že faul "nafilmoval" a kopat se neměla), dále z nesprávně rozehraného přímého kopu domácích a z centru, který zaváněl ofsajdem. Toto se odehrálo v 88. a v 89. minutě. Stále věřím tomu, že se mí svěřenci co nejdříve odrazí od dna propasti a postupně budou vyhrávat a stoupat tabulkou 1.B. třídy výš a výš..