21.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2014-2015

--

--

V důležitém boji Dýšina B neuspěla

0

V tomto utkání se střetly dva týmy, kterým se hodí každý bod. Letná B i Dýšina B se totiž nacházejí v dolních patrech tabulky a právě vzájemný souboj mohl být jeden z klíčových v sezoně. Uspěli v něm domácí.

Domácí fotbalisté se ve svém prostředí neztratili a koncentrovaným výkonem si nakonec došli pro tři veledůležité tři body do tabulky. Střetli se dva sousedé v tabulce, navíc z dolních pater tabulky, takže se příliš pohledný fotbal nečekal. Letná B si prvním poločase vytvořila náskok, když se dostala do vedení, ve druhé půli ho ještě pojistila jednou brankou. I hosté si vytváželi dobré šance, nicméně v koncovce pokaždé selhali a nakonec si odvážejí prohru 0:2

FK Dýšina B
Petr Makovička (FK Dýšina B): Bohužel, prohráli jsme. Nedáváme branky, to mě mrzí!