12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

8. K. Živný , 10. K. Živný , 42. D. Vaněk - 3. Z. Smutný (p.) , 51. D. Procházka , 54. Š. Rod
28

Utkání plné zvratů přineslo šest branek a dělbu bodů.

Domácí po půli vedli

Rantířovu vůbec nevyšel vstup do zápasu. Už ve 2. minutě sudí Maar nařídil proti domácím penaltu a tu s přehledem proměnil střelec Zdeněk Smutný - 0:1. V 8. minutě domácí dostali možnost zahrávat přímý volný kop. Exekuce se ujal kapitán Karel Živný a přízemní střelou kolem zdi překonal brankáře Rychteckého, který si na míč sáhl - 1:1. O dvě minuty později domácí dokonali rychlý obrat. Střelec první branky Živný se dostal k odraženému míči a parádní střelou z voleje poslal domácí do vedení - 2:1. Poté se hra přelévala ze strany na stranu a oba týmy měly několik šancí. Branku vstřelil až David Vaněk, který ve 42. minutě střelou z hranice penalty prostřelil hostující defenzivu i gólmana - 3:1.

Hosté po přestávce srovnali

V 51. minutě se rezerva Polné dočkala snížení. Po autovém vhazování napřáhl ke střele z třiceti metrů Dominik Procházka a jeho perfektní rána zapadla k zadní tyči domácí brány - 3:2. Hosty vstřelená branka povzbudila a záhy dokonce vyrovnali, když se prosadil Štěpán Rod - 3:3. Poté se domácí probrali a hra se srovnala. Ani jeden z týmů nechtěl prohrát, ale pár šancí ještě přece jenom přišlo. Domácí ke konci zápasu zahrávali tři rohy v krátkém sledu, ale další branka už nepadla.

Rantířov v příštím kole jede do Počítek. Rezerva Polné hostí doposud suverénní Měřín.

TJ Ježek Rantířov
Karel Živný (hráč): V domácím zápase jsme chtěli vyhrát a bodově se dotáhnout na týmy před námi. Ve druhém poločase jsme chtěli náskok udržet a uklidnit se ještě nějakou vstřelenou brankou. Ale opak byl pravdou. Remíza byla spravedlivá. Domácí byli lepší v prvním poločase, hosté zase ve druhém.

Slavoj Polná B
Jaromír Tobolka (trenér): Divoká přestřelka. Ve druhé minutě jsme vedli, ale poločas jsme prohráli 3:1. Ve druhem jsme dokázali vyrovnat a měli jsme i šance na výhru. Nakonec je remíza asi spravedlivá.

A. Krupica [-] - L. Horáček [-] , O. Putyera [-] , J. Bartejs [-] , D. Vaněk [-] , S. Lojda [-] , J. Lupač [-] , K. Živný [-] (81. K. Holub [-] ) , M. Procházka [-] , V. Karásek [-] (58. J. Kozák [-] ) , O. Kunče [-]

S. Rychtecký [-] - V. Jelínek [-] , Z. Smutný [-] , D. Procházka [-] , F. Gondek [-] , Š. Rod [-] , D. Voráč [-] (73. L. Čaloud [-] ) , M. Šimek [-] , O. Skryja [-] , D. Jaroš [-] , M. Šorf [-]

ŽK: 37. L. Horáček , 50. J. Lupač , 78. J. Kozák , 87. O. Putyera - 34. D. Procházka , 84. V. Jelínek , 86. F. Gondek , 89. D. Jaroš .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: MAAR Michal - KŘÍŽ Jan, DUŠOVSKÝ Jiří.