11.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

23

Polná potvrdila, že se jí ve druhé polovině podzimu daří a doma v pohodě porazila Moravské Budějovice.

Domácí po půli vedli

Polenská rezerva se v posledních kolech rozjela, a tak se čekalo, zda potvrdí svoji vzrůstající formu i proti celku z Moravských Budějovic.

V prvním poločase se rodily šance na obou stranách. Domácí otevřeli skóre již v 7. minutě, kdy hostujícího brankáře Jaroslava Jelínka překonal domácí střelec Vojtěch Jelínek - 1:0. Domácí byli i nadále aktivnějším týmem, ale další branku do hostující svatyně nepřidali. Na svém místě byl při několika solidních přležitostech hostí i domácí brankář Rychtecký, a tak šli domácí do kabin s těsným náskokem.

Domácí navyšovali vedení

Domácímu týmu vyšel také začátek druhého dějství. Po pouhých třech minutách skóroval Dominik Procházka, což rezervu Polné uklidnilo - 2:0. Domácí od té chvíle zápas kontrolovali a hostům prakticky nic nedovolili. Konečnou podobu výsledku dal v 77. minutě Libor Čaloud, který zvýšil na rozdíl třídy - 3:0. Domácí tak potvrdili svoji formu a stoupají tabulkou.

Rezerva Polné se pokusí svoji úspěšnou sérii protáhnout v Rantířově. Moravské Budějovice čeká na domácím hřišti ambiciózní nováček z Počítek.

Slavoj Polná B
Jaromír Tobolka (trenér): Pohledný zápas, kde šance měli i hosté, ale my jsme je proměnili. Ve druhém poločase už jsme měli zápas pod kontrolou.

S. Rychtecký [-] - V. Jelínek [-] (69. L. Čaloud [-] ) , Z. Smutný [-] , D. Procházka [-] (82. T. Vacek [-] ) , F. Gondek [-] , M. Pecina [-] (79. D. Mühlfeit [-] ) , O. Skryja [-] , M. Šimek [-] , D. Kratochvíl [-] (85. Š. Vavroušek [-] ) , D. Jaroš [-] , M. Šorf [-] (66. P. Takács [-] )