10.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2018-2019

Domácí si poradili s brodským céčkem

9

I přes nepříznivě se vyvíjecí zápas se Lučici podařilo jednoznačně zvítězit.

Domácí museli otáčet výsledek

Pro domácí bylo velmi nepříjemné, jakým způsobem utkání začalo. Museli totiž hned od 15. minuty dotahovat náskok havlíčkobrodských, za které se trefil Kubát. Tento gól zapůsobil na domácí jako živá voda, když ještě do poločasu otočili vývoj utkání. Během dvou minut se trefili Blažek a Císař. Poločas tak vyzněl lépe pro hráče z Lučice, když vedli 2:1.

Domácí navýšili skóre

Tento těsný výsledek vydržel do 56. minuty, kdy svůj druhý gól přidal Blažek. Zápas se již pouze dohrával a nepozornosti v hostující obraně využil dvakrát kanonýr Lančarič, který stanovil konečné skóre zápasu na jednoznačných 5:1.