10.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

13. J. Havelka , 45. J. Havelka (p.) , 64. M. Neumann , 70. M. Neumann , 87. M. Neumann - 29. T. Kotačka , 66. V. Říha , 89. J. Hrůza (vl.)
24

Hokejovým výsledkem porazily Kouty Šebkovice, velkou zásluhu na výhře má Miloš Neumann, který vstřelil hattrick.

Domácí vedli díky penaltě na konci poločasu

Domácí hráči využili v prvním poločase brejkové situace a po zásluze vedli 1:0. Hosté  za pár minut vyrovnali když Václav Říha krasně odcentroval před branku domácích a tam Tomáš Kotacka prodlouzil do sítě -1:1. Ve 45 minutě sudí narididil spornou penaltu, kterou domácí proměnili-2:1.

Hosté stahovali, ale marně

Ve druhem poločase začali lépe domácí, když Neumann zvýšil pro domácí na 3:1. O dvě minuty později snížil na rozdíl jedné branky Václav Říha, když se z úhlu trefil do šibenice-3:2 . Poté další dvě branky přidal Domácí Neumann, který zkompletoval hattrick. Na závěr zápasu hosté korigovali výsledek na 5:3 pomoci domácího obránce, který usměrnil centrovaný míč do branky.

TJ Sokol Šebkovice
Tomáš Kotačka, hráč: V prvním poločase domácí využili brejkové situace a zaslouženě vedli, pak jsme vyrovnali, ale ke konci poločasu rozhodčí nařídil spornou penaltu. Ve druhém poločase opět začali lépe domácí.

TJ Sokol Kouty
L. Stýblo [-] - J. Hrůza [-] , J. Nováček [-] , M. Nestrojil [-] , M. Semrád [-] (53. V. Navrátil [-] ) , J. Štveráček [-] , J. Roušar [-] , M. Parma [-] , J. Havelka [-] (84. L. Paiskr [-] ) , J. Růžička [-] , M. Neumann [-]

K. Klubal [-] - Š. Dvořák [-] (88. J. Holčapek [-] ) , D. Karásek [-] , O. Netík [-] - V. Říha [-] , D. Večeřa [-] (83. D. Bílek [-] ) , Z. Roupec [-] , Z. Přibil [-] , M. Prokeš [-] (66. P. Kotačka [-] ) , T. Kotačka [-] - M. Novotný [-] -

ŽK: 49. J. Nováček , 64. J. Havelka , 79. J. Hrůza - 41. D. Karásek , 64. Š. Dvořák , 81. D. Večeřa .
Hráči zápasu: J. Havelka , M. Neumann .
Místo: Kouty. Počet diváků: 120. Rozhodčí: Škorpík Martin - JANOVSKÝ Aleš, FOTR Jan.