18.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2014-2015

--

--

Poslední tým tabulky schytal debakl

0

Fotbalisté Košutky B, kteří se nachází na druhém místě tabulky, zavítali na hřiště Vodních staveb B. Domácí neměli proti favoritovi žádnou šanci a prohráli 0:10.

Domácí fotbalisté nastoupili k utkání nekompletní a bylo to znát. Košutečtí měli po celý zápas navrch a svého soupeře nekopromisně rozstříleli. Po prvním poločase vedli už 4:0, ve druhé půli nasázeli bezmocnému sokovi dalších šest fíků. Neuvěřitelných pět branek zaznamenal Tomáš Zikmund, jenž vstřelil polovinu gólů svého týmu a výrazně si v tomto duelu vylepšil statistiky. Dva zásahy si pak připsal Jaroslav Brejcha, po jednom gólu vstřelili Lukáš Stupka, Martin Zedník a Petr Kerndl. Čisté konto si v brance Košutky připsal gólman Jiří Šlouf.