1.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

SK Horní Bříza B svůj první domácí zápas nezvládla

11

SK Horní bříza B se snažila svůj první domácí zápas vyhrát , ale v cestě jim stál bojovný tým TJ Dioss Nýřany. Hosté si chtěli nějaké body odvézt.

První poločas nabídl dvě branky

Bylo vidět, že je to první zápas sezóny. Bylo řadu nepřesností na obou stranách. Šancí bylo k vidění dost a první branku jsme viděli v 15.minutě, kdy domácí Lukáš Kříž rozvlnil síť. Odpověď přišla o deset minut později, kdy z malého vápna vystřelil Tomáš Michálek a vyrovnal na 1:1.

TJ Dioss Nýřany rozhodl

Ve druhém poločase jsme viděli opět řadu šancí, ale jediný kdo dokázal aspoň jednu proměnit byli hosté a to konkrétně v 60.minutě z malého vápna vystřelil Jan Cvachouček. TJ Dioss Nýřany přidali ještě jednu branku, ale bohužel se pískal ofsajd. Do konce zápasu se už nic nezměnilo a hosté vyhráli 1:2.

SK Horní Bříza B
Jakub Salzman: Zápas otřesný, nebyl to hezký fotbal. Výsledek zasloužený, vzhledem k proměněným šancím.

L. Pochobradský [-] - V. Kožíšek [-] , V. Němeček [-] , M. Chocholatý [-] , J. Pech [-] , L. Kříž [-] , M. Galovič [-] (15. J. Riedl [-] ) , M. Vodák [-] (65. R. Končal [-] ) , J. Kříž [-] (36. R. Domanický [-] ) , L. Cvrk [-] (47. T. Frank [-] ) , J. Salzman [-]

TJ Nýřany
V. Fait [-] - M. Kováč [-] (86. D. Routschka [-] ) , J. Cvachouček [-] , V. Vácha [-] (23. P. Kohan [-] ) , L. Šlégl [-] (61. M. Kendi [-] ) , V. Tyml [-] , J. Rosol [-] , M. Rosol [-] , J. Niedermayer [-] , B. Németh [-] , T. Michálek [-]

ŽK: 90. M. Rosol .
Počet diváků: 84. Rozhodčí: REIPRICH Václav - LANDA Viktor (N), ROUTSCHKA Roman (N).