8.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

--

Mochtín nenavázal na úspěšný vstup do sezony a tentokrát podlehl na domácí půdě Malému Boru

50. M. Šipla , 81. V. Melka
10

Oslabená sestava domácích vzdorovala celý první poločas Malému Boru, ale ve druhé půli se již naplno ukázala kvalita hostů

Bezbrankový první poločas jen předzvěstí druhé poloviny

Domácí tým měl potíže se sestavou, protože se ke zraněnému L.Kašparovi přidali další (St.Strejc i Ji. Peleška), chyběly i další opory (Stano Jarabica a Jan Šafránek), které musely jet s áčkem do Holýšova a tak to měla rezerva Mochtína proti kvalitnímu M.Boru hodně těžké. Přesto s ním dlouho držela krok i bezbrankovou remizu, i když si hosté vypracovali daleko více brankových příležitostí, než-li domácímužstvo. V Mochtínské brance byl tradiční oporou Petr Kodeš, v obraně hrál opět výborně Ondra Šup, který "hasil" možné i nemožné, v záloze dřel do úmoru Jaroslav Pavlík mladší, který přijel z Prahy pomoci. Ostatní hráči též bojovali, ale nakonec to  ke smůle domácích nestačilo.

V 50. minutě přišel důležitý moment, který zlomil veškeré naděje domácích na bodový zisk

V 50.min. totiž přesnou střelou z VPK (ze 20 m k tyči) otevřel skore hostující Šipla a jednobrankové vedení M.Bor držel aktivní hrou i v další části zápasu. Domácítým se snažil o vyrovnání, nejblíže k němu měl  v 75.min. Zdeněk Novák, ale jeho střelu levačkou a následně i jeho zakončení hlavou po rohovém kopu, vždy zneškodnil hostující golman. V 81. min. se hostům navíc podařilo své vedení navýšit na 0:2 (V. Melkou ), a z Mochtína si odvezli všechny 3 body.

TJ Sokol Mochtín B
P. Kodeš [-] - O. Šup [-] , J. Křivánek [-] , J. Pavlík [-] , J. Pretzelmayer [-] (82. J. Pavlík [-] ) , J. Podráský [-] , Z. Novák [-] , P. Lorenc [-] , T. Kanta [-] , T. Vlk [-] (57. J. Kolář [-] ) , J. Švátora [-]

TJ Sokol Malý Bor
J. Kalčík [-] - P. Kocum [-] (63. V. Petřík [-] ) , K. Jára [-] (78. V. Melka [-] ) , F. Chodl [-] , M. Hlaváč [-] , I. Cotiga [-] , M. Šipla [-] , J. Němec [-] , L. Trubač [-] , D. Šipla [-] , M. Sládek [-]

ŽK: 50. J. Pretzelmayer - 62. L. Trubač .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Abraham Josef - ŠVÁTORA Petr (N), KODÝDEK Milan (N).