1.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

5. D. Vaněček , 8. M. Buchta , 12. L. Melka (p.) , 39. F. Melka (p.) , 59. P. Arnošt (p.) , 61. M. Buchta , 71. D. Vaněček
7

Hradešice, kteří po pádu z 1. B třídy doposud nezískaly ani bod, chtěly proti Janovicím jednoznačně zvítězit a zrušit nulu v kolonce bodů

Tentokrát šance proměnili

Hráči Hradešic vstoupili do zápasu aktivně, stejně jako proti rezervě Mochtína. Rozdíl byl ovšem proměňování šancí. Minulý týden své velké šance prohospodařili a stálo je to výsledek, v sobotu je využili a tak ve 12. minutě vedli již o tři branky. Naopak hosté, kteří nenastupovali v nejlepším složení těžko mohli svému soupeři konkurovat. Kanonáda Hradešic se v poločase zastavila na čísle 4, když se domácí 2x prosadili ze značky pokutového kopu. Jednu proměnil František Melka, druhou pak Lukáš Melka. Je pravda že vedení domácích mohlo být daleko větší, ale své šance zahodili. I hosté se dostali nakonec do tří velkých šancí, které ale zlikvidoval nový brankář Hradešic Karel Korytář

Jednoznačný průběh

Ve druhém poločase se domácí hráči jevili až moc laxně a lehkomyslně, což se potvrdilo jak v obranné tak v útočnné fázi, ve které opět začali hráči pálit jednu šanci za druhou. I přes velké zahazování šancí, což by se týmu, dle slov trenéra, mohla v dalších těžkých zápasech vymstít, vstřelili domácí další tři branky a zvítězili 7:0. Po dvou gólech si připsali David Vaněček a Michael Buchta. PO jedné brance vstřelili Petr Arnošt, František Melka a Lukáš Melka.

TJ Sokol Hradešice
František Melka - trenér Hradešic: ,, Jednoznačně náš zápas. Soupeř nám těžko mohl konkurovat v sestavě, se kterou na nás vyrukoval. My jsme se v prvním poločase dokázali prosadit, ale ve druhé půli jsme na jeli na to, co nás trápilo s Mochtínem. Lehkomyslné řešení útoků se nám v těžkých zápasech může vymstít.Příští týden nás čeká úplně jiný soupeř a tím budou Měcholupy. Ambice tohoto týmu jsou hodně vysoko, tak uvidíme, s čím na nás v domácím prostředí vyrukují."

K. Korytář [-] - M. Melka [-] (46. M. Kodýtek [-] ) , L. Šmrha [-] , L. Melka [-] , L. Zdichynec [-] - V. Panuška [-] , P. Melka [-] , P. Arnošt [-] (74. M. Frančík [-] ) , M. Buchta [-] (85. T. Soukup [-] ) - D. Vaněček [-] , F. Melka [-] -

FK Dukla Janovice
M. Martínek [-] - J. Hájek [-] , M. Hájek [-] , P. Šveňha [-] , J. Goldschmid [-] (63. A. Keřlík [-] ) , V. Slivoň [-] , M. Urban [-] , J. Šlégl [-] , R. Diviš [-] , J. Müller [-] , V. Keřlík [-]

ŽK: 28. M. Buchta , 42. P. Arnošt , 72. M. Kodýtek - 70. M. Urban . ČK: 81. M. Urban .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: VAVROCH Michael - BUCHTA Jaroslav (N), SEDLÁČEK Karel (N).