12.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

--

Hradešice neprožily radostný vstup do sezony

58. M. Ceplecha , 70. R. Farný , 76. M. Ceplecha (p.) , 88. P. Matějka - 31. M. Kodýtek
5

Nedělní zápas Bolešin s Hradešicemi byl poslední, který se v prvním kole odehrál. Oba týmy praktikují útočný fotbal, což se také potvrdilo.

Domácí zastavovala nepropustná defenziva hostů

Zápas, který se od začátku hrál v úporném vedru nebyl zrovna moc pohledný na krásu, ale v tomto počasí se to dá čekat. Moc šancí jsme neviděli, a když se nějaká vyskytla zastavovala se na výborných defenzivách. První branka přišla až ve 31. minutě a vstřelili ji hosté, konkrétně Miroslav Kodýtek, který tak poslal Hradešice do vedení 0:1. Bolešiny se na vyrovnání nezmohly a tak se šlo do kabin za stavu 0:1.

Skvělá druhá půle v podání Bolešin

Kdo nebyl na druhém poločase v Bolešinech, neuvěří co se tam odehrálo. Taková gólová smršť druhou nebyla k vidění. Vše načal v 58. minutě brankou na 1:1 Martin Ceplecha a odšpuntoval obrat Bolešin. V 70. minutě už domácí vedli, tentokrát se prosadil Radek Farný. Druhý inkasovaný gól hosty zjevně položil a za několik minut prohrávali již o dvě branky, protože nařízenou penaltu promněnil Martin Ceplecha - 3:1. Protože domácí neměli málo, vstřelili ještě dvě minuty před koncem utkání čtvrtou branku, o kterou se postaral Pavel Matějka