13.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

Krchleby podlehly v souboji nováčků Chodskému Újezdu

17

Fotbalisté Chodského Újezdu si zařídili veselou podzimní dokopnou, když se s první polovinou soutěže rozloučili vítězstvím 2:1 v Krchlebech. Domácí se sice ujali vedení, ovšem v závěru poločasu otočil skóre dvěma trefami Ladislav Pikl. Po změně stran už gól nepadl.

V závěru poločasu otáček skóre hostující Ladislav Pikl

Krchleby hostily v posledním podzimním kole tabulkově lépe postavený Chodský Újezd. Domácí vstoupili do zápasu lépe a ve 23. minutě se ujali vedení zásahem Petra Farkaše. Poté převzali hosté iniciativu a zatlačili soupeře do defenzivy. Za svou aktivitu byli odměněni v závěru prvního dějství. Ve 41. minutě vyrovnal Ladislav Pikl mladší a stejný hráč stačil ještě před pauzou i otočit skóre na 1:2.

Po změně stran už góly nepadaly

Po změně stran se domácí snažili vyrovnat, ale hráči Chodského Újezdu je zkušeně drželi daleko od své brány. Další gól už tak ani na jedné straně nepadl a hosté cenné tři body uhájili. Chodský Újezd tak přezimuje na pěkném šestém místě. Krchleby jsou jedenácté.

TJ Chodský Újezd
Petr Tomek (trenér): Vynikající hra z naší strany, vynikající terén. Čekal nás tým, proti kterému se nám hrálo špatně, protože měli dobře zabezpečenou obranu. Sice nám dali první gól po naší chybě, ale jinak jsme hru dirigovali, nepouštěli soupeře do dalších šancí a na konci prvního poločasu skóre otočili. Po přestávce jsme udělali vše proto, abychom dosáhli dobrého výsledku a hlavně vyhráli venku. To se nám povedlo a já bych chtěl všem poděkovat a pogratulovat k pěknému umístění po podzimní části soutěže a výborným výkonům.