12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

--

--

25

České Velenice hostily na svém domácím hřišti tým z Dobré Vody. V zápase bylo k vidění pár šancí, ale žádná neskončila gólem, a tak zápas skončil remízou 0:0.

Fotbal nahoru dolů

Hned od úvodu utkání se hrál aktivní fotbal. Dobrá Voda měla šance, ale žádná neskončila gólem a naopak z následných brejků se dostali do šance i domácí. Největší šanci měli za domácí Kopecký a poté z úhlu střílel do prázdné branky Latifi, ale jeho střelu vykopl z čáry brankář hostů.

0:0 nadále

V druhém poločase měli největší šanci hosté, když se sami na brankáře Marouška, ten se ale blýskl skvělým zákrokem a zabránil ve skórování... Zápas byl i díky nulové gólové produktivitě ke konci vyhecovaný, což se projevilo na žlutých kartách, ale gól nebyl k vidění.

TJ Lokomotiva České Velenice
Karel Macho (vedoucí): V tomto utkání jsme chtěli naplno bodovat a už v začátku jsme měli několik slibných příležitostí, kdy největší měl Fiala a Kopecký. Vždy jsme jen těsně minuli bránu soupeře. Hosté měli také jednu velkou šanci, kterou zneškodnil vynikajícím zákrokem Bohouš Maroušek. Měli jsme více ze hry, ale náš výkon nebyl úplně ideální. Ve druhé části utkání jsme si vytvořili tlak, ale bez větších příležitostí. Jak čas ubíhal, tak na našich hráčích byla vidět nervozita a soupeř nic moc nevymýšlel a všechny balóny odkopával ze své poloviny. Za zmínku snad stojí ruka hostujícího hráče v pokutovém území, kterou ale rozhodčí neviděl. Branka v tomto utkání nepadla a pro nás je to další zbytečná ztráta. Naše koncovka v posledních utkáních je tragická. Doufám, že to zlomíme v příštím utkání v derby se Suchdolem, na které se všichni těšíme.

SK Dobrá Voda
Jaroslav Jerhot (vedoucí): Hrál se svižný spíše bojovný zápas na těžkém terénu. V prvním poločase jsme začali dobře, měli jsme tam dobrou pasáž se šancemi, ale žádná neskončila brankou. Domácí byli nebezpeční z brejkových situací a zejména ze střel ze střední vzdálenosti, které byli na mokrém terénu opravdu velmi nepříjemné. Nicméňe do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Ve druhém poločase jsme měli velmi dobrých 15 – 20 minut kdy jsme se dostali do několika velmi dobrých šancí,ale nic jsme z nich nevytěžili. Je to náš problém moc nám to tam nepadá a na každý gól se strašně nadřeme. Druhou půlku poločasu také kvůli našemu nucenému střídání a přeskupení řad nás domácí zatlačili, ale naše obrana v čele s brankářem pracovala bezchybně. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou, kterou i přes naše dobré šance bereme. Zkusíme teď naplno zabodovat v důležitém domácím zápase v derby proti Mladému. Snad nám tam začnou konečně padat góly a přikloní se k nám i to štěstíčko. Dnes to kluci odmakali za což jim patří dík a není jim příliš co vytknout.

B. Maroušek [-] - J. Latifi [-] (57. P. Sokol [-] ) , K. Macho [-] , M. Srpek [-] , F. Dvořák [-] (46. K. Janda [-] ) , T. Kopecký [-] , P. Arvaj [-] , M. Fiala [-] , R. Mikudim [-] (83. J. Bittengl [-] ) , V. Samec [-] , P. Zemánek [-]

J. Pauer [-] - K. Klíma [-] , J. Marek [-] , D. Hostek [-] , O. Jirák [-] , J. Šedivý [-] , L. Klimeš [-] , C. Novotný [-] (60. ) , J. Peleška [-] , Z. Frolík [-] , P. Choboda [-]

ŽK: 17. M. Srpek , 21. J. Latifi , 41. T. Kopecký , 73. M. Fiala , 73. K. Janda , 75. V. Samec , 90. P. Sokol - 43. J. Peleška , 69. O. Jirák , 76. L. Klimeš , 79. J. Marek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Křížovský Jiří - JURÁŇ Karel, ROUS Zdeněk.