11.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

--

Suchdol doma jasně zvítězil

27

Suchdol po minulém zaváhání v Třeběticích, doma tentokrát přivítal Novou Bytřici. Zápas byl celkem jednozačný a domáci zvítězili jasně 6:1.

Rozhodnuto po prvním poločase

Zápas byl od samého začátku jednoznačný, což hned v 5.minutě, kdy se hned trefil dobře hrající hráč Štěpán Kubašta. Suchdol si dále vytvářel šance, ale gól dokázal dát až ve 25.minutě Radek Arenberger, který obešel brankáře a poslal míč do prázdné branky. V 35.minutě si po další akci Suchdola dali hosté vlastní gól. Do kabin se šlo za stavu 3:0.

Radek Arenberger dokonal hattrick

Hned v první minutě druhé půle se opět trefil Arenberger. Suchdol od té doby trošku polevil na tempu, což v 59.minutě potrestal hostující Havel a snížil na 4:1. Suchdol, ale už do žádné gólové příležistosti soupeře nepustil. Naopak ještě přidal další dva góly. V 69.minutě dal svůj druhý gól Kubašta a v 90.minutě dokonal hattrick Radek Arenberger.

Sokol Suchdol nad Lužnicí
Pavel Špale (kapitán): Zápas byl rozhodnutý už od páté minuty, kdy jsme dali první gól po pěkné akci dobře hrajícím Kubaštou. Poté jsme neproměnili několik hodně slibných šancí kdy jsme chodili dva na jednoho. V 25.min udělali Redy kliku golmanovi a dal na 2:0. Po další pěkný akci si dal soupeř vlastní gól na 3:0 a bylo hotovo. Ve druhým poločase jsme trošku ubrali na tempu, ale i přesto jsme přidali další tři góly.

M. Rácik [-] - D. Čáp [-] (83. D. Kreim [-] ) , M. Heřman [-] , L. Štěpánek [-] (46. F. Rácik [-] ) , J. Heřman [-] , T. Záruba [-] , J. Záruba [-] , R. Arenberger [-] , D. Míka [-] , Š. Kubašta [-] , M. Bednář [-]