6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

Lomnice ztratila doma body se Slavonicemi

30

Do Lomnice zavítaly Slavonice a odváží si cennou remízu .

První poločas pro Slavonice

Do utkání lépe vstoupili hosté ze Slavonic, kteří se již v 11.minutě překapivě dostali do vedení po hezké trefě Bodláka. Slavonice stavěly na dobře fungující obraně a hrozily domácím z dlouhých nakopávaných balónů za obranu. Lomnice si vytvořila dvě velké šance, ale ani jedna neskončila brankou. A tak Slavonice pro někoho překvapivě vedly po půlce 0:1.

Tři góly v posledních pěti minutách

Lomnice vstoupila do druhého poločasu lépe a začala vyrovnávat hru. Postupem času se dokázala dostat do kombinace. Góly začaly padat až od 84.minuty, když za domácí dokázal vyrovnat Pancíř. O minutu později se k zakončení dostal ve formě hrající Prášek a bylo to 2:1 pro Lomnici. Ale od  tři minuty později dokázaly ještě Slavonice vyrovnat. A tak si týmy dělí body za remízu 2:2.

TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí
Michal Rybák (trenér): Do utkání jsme vstoupili špatně a již v 11´ jsme po špatně ubráněném autu hostů a po pěkné střele Bodláka prohrávali 0:1. V dalším průběhu poločasu se nám bohužel nedařila přihrávka a měli jsme hodně ztrát. Bohužel se nám moc nedařilo plnit to, co jsme si před utkáním řekli. Hosté pozorně bránili a a nám dělali problémy dlouhými nakopávanými balony. I přesto jsem si vytvořili dvě 100% šance, které jsem trestuhodně zahodili. Do druhého poločasu jsme vstoupili o trošku lépe, postupem času a trpělivostí jsem soupeře začali více přehrávat, dostávali jsme se i do šancí, které jsme stále nedokázali proměnit. Výsledek se nám podařilo otočit v závěru utkání, kdy jsme se během jedné minuty dostali do vedení. Radost nám bohužel nevydržela dlouho, když za pár minut bylo vyrovnáno. Dva body jsou pro nás ztráta, ale dokázali jsme si, že jsme schopni o výsledek bojovat až do konce zápasu a zvrátit i nepřiznivý vývoj utkání. Je třeba si uvědomit, že máme velice mladý tým, který se dává dohromady a sbírá zkušenosti a každá takováto bitva ho může posunout dál. Proto je třeba držet pohromadě a táhnout za jeden provaz.

M. Hučík [-] - M. Dušák [-] , V. Božovský [-] (77. F. Leiš [-] ) , M. Šálený [-] (46. P. Pancíř [-] ) , R. Němec [-] , P. Krejník [-] , V. Melichar [-] , M. Šachl [-] (42. M. Prášek [-] ) , J. Marsa [-] , P. Hrubý [-] , L. Čáp [-]