6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

--

Suchdol opět vyhrál

30

Kardašova Řečice uvítala na svém hřišti rozjetý Suchdol. Suchdol se po vítězství dostal na první místo tabulky

Gól před koncem první půle

Do utkání lépe vstoupili ve formě hrající Suchdol. Měli více ze hry, ale nedokázali vstřelit branku. Kardašova Řečice i díky několika změnám v sestavě nedokázala moc dobře kombinovat. V 45. minutě byla k vidění velká fotbalová paráda, když se míče ujal zkušený záložník Suchdola Gorný, obešel dva protihráče a levačkou poslal Suchdol do vedení.

Suchdol vítězství uhájil

Do druhé půle opět vstoupil lépe Suchdol. V 47.minutě předvedl skvělý zákrok domácí brankář Mazánek. Ale v 53.minutě již nedokázal se střelou Heřmana po dlouhém autu nic udělat a Suchdol šel do vedení 0:2. Vypadalo to, že Suchdol v poklidu vyhraje, ale ještě v 86.minutě snížil domácí Klokner na 1:2. Suchdol si vítězství pohlídal a dostal se na průběžné první místo.

FK Kardašova Řečice 1922
Roman Kačur (trenér): Do utkání jsme nastoupili v improvizované sestavě. Celý první poločas si hráči zvykali na posty a vázla nám komunikace. Hosté tak měli více ze hry. Těsně před koncem poločasu jsme inkasovali, když se nám nepodařilo u postranní čáry odehrát míč dostatečně důrazně. Druhý poločas začal podobně. Fantastickým zákrokem nás podržel J. Mazánek. V 53 minutě jsme bohužel opět inkasovali po autu a našem nedůrazu ve vápně. I přes tento stav jsme začali hru vyrovnávat a soupeře dostávat pod tlak. Výsledkem bylo snížení v 85 minutě J. Kloknerem. To už hosté vyloženě bránili výsledek. Přesto jsme měli ještě dvě příležitosti vyrovnat. Na bod jsme sice nedosáhli, ale hráči zaslouží pochvalu. Prohráli jsme se vztyčenou hlavou.

Sokol Suchdol nad Lužnicí
Filip Rácik (vedoucí): Přijeli jsme do Kardašovi Řečice odhodlání a nabuzeni domácí výhrou, o skvělé atmosféře v kabině ani nemluvím. Nicméně po první větší akci domácích jsme se dostali velmi rychle zpátky na zem. Za podpory našich skvělých fanoušků jsme začali tvořit obrázek hry, bohužel naše zakončení bylo opět tristní. Jakoby se náš veterán Rostislav Gorný na to nemohl dívat, obešel dva protihráče a levou zakončil na zadní tyč ve 44. minutě. druhý poločas jsme již převzali otěže hry, skvělý Milan Herman přidal druhý gól a vše vypadalo, že si v klidu odvezeme 3 body. Nestalo se tomu tak a domácí snížili před koncem na 1:2, upřímně mi trošku zatrnulo, ale naším klukům jsem věřil. Jak se ukázalo, tak správně. Vezeme domů průběžné první místo a věřím, že naše výkony podtrhneme v sobotu doma se Studenou.

J. Mazánek [-] - T. Bačák [-] (87. D. Houdek [-] ) , M. Vodička [-] , K. Janeček [-] , J. Kovář [-] , O. Madar [-] - M. Bílek [-] , O. Jánošík [-] - V. Roubík [-] , Z. Šergl [-] , J. Klokner [-]

M. Rácik [-] - L. Štěpánek [-] , J. Záruba [-] , M. Heřman [-] , R. Arenberger [-] , D. Míka [-] , R. Gorný [-] , Š. Kubašta [-] , D. Čáp [-] , M. Bednář [-] (85. D. Trmal [-] ) , D. Kreim [-]

ŽK: 23. V. Roubík , 58. K. Janeček - 24. M. Bednář , 65. L. Štěpánek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Svoboda Jan - KABELE Tomáš, BLAŽEK Vladislav.