6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

--

Remíza ve Studené

30

Rozjetý nováček ze Studené přivítal na svém hřišti Dobrou Vodu. V závěru si Studená vystřelila remízu 1:1

Gól těsně před poločasem

Utkání bylo dlouho vyrovnané po pár šancích na každé straně, ale žádná neskončila brankou. To se změnilo až těsně před koncem první půle, když se k dorážce ve vápně dostal Ladislav Klimeš a Dobrá Voda šla po první půli do vedení 1:0.

Vyrovnaní 5 minut před koncem

Do druhého poločasu vstoupila Studená ve snaze vyrovanat. Studená hrála aktivně a snažila se dostat k zakončení, které by skončilo brankou. To se povedlo v 85.minutě, když vystřelil Šimánek a z dorážky vyrovnal Mitas.

FK Studená
Petr Adamec (trenér): I když jsme vyrovnali až ke konci zápasu nemůžu se zbavit dojmu, že jsme o dva body přišli. Byli jsme celý zápas výrazně lepší než soupeř. Bohužel jsme v prvním poločase neproměnili pět tutových šancí, kdy jsme dokonce třikrát postupovali zcela sami na brankáře. Soupeř šel z dorážky před poločasem do vedení. Celý druhý poločas jsme tlačili, ale dočkali jsme se pouze vyrovnání, kdy po střele Šimánka, dorážel Mitas. Bohužel k již zraněným oporám Dvořákovi a Lindourkovi se přidává do konce podzimu Šimánek, který jde na operaci. Nyní musíme s citelnými absencemi bojovat o každý bod.