5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

--

Bezbranková remíza v Třeboňi

23

Rozjetý nováček ze Studené přijel do Třeboňe bojovat o body, což se mu povedlo díky bezbrankové remíze.

Velká šance Třeboňe

Třeboň nastoupila s velmi mladým týmem. Více jak polovina hráčů byla narozena v roce 1998 nebo 1999.  Hned ve 3.minutě měli domácí velkou šanci, když překonali brankáře Kadlece, ale z brankové čáry míč vykopnul Dokulil. Ve 21.minutě se dostali k šanci také hosté, když se po centru dostal k zakončení Šimánek, ale jen těsně minul. Velká šance domácích přišla ke konci poločasu po rohovém kopu, ale domácí hráč mířil nad.

Šance byly, ale brankou neskončili

Do druhé půle poslali domácí na hřiště Průchu, který již ten den odehrál skoro celý zápas za třeboňské áčko. Domácí, tak dali jasně na jevo, že chtějí skórovat. Domácí měli celý druhý poločas pod kontrolou a Studená hrozila z brejkových situací. V posledních minutách začala hrát Třeboň taktiku s dlouhými balóny, ale gól to beztak nepřineslo a zápas tak skončil 0:0

FK Studená
Petr Adamec (trenér): Očekávali jsme mladého a běhavého soupeře, což se potvrdilo. Naštěstí se potvrdila i nezkušenost v zakončení. V první půli domácí hrozili hlavně díky střelám zpoza vápna, ve většině případů ale mířili mimo tři tyče. My jsme měli v první půli dvě velké šance ke vstřelení gólu. Do druhé půle domácí poslali dalšího hráče A týmu Průchu a jejich územní převaha pokračovala. Velké šance si domácí vytvořili ale až v poslední desetiminutovce, kdy mohli ze tří vyložených příležitostí zápas rozhodnout. Nás podržel, za skvěle fungující obranou, brankář Kadlec.