4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

--

Lomnice si doma vítězství vydřela

28

Lomnice přivítala na svém hřišti Suchdol. Lomnice dokázala obrátit nepříznivý výsledek z prního poločasu a vyhrála na svém hřišti 3:2.

Dvě branky Arenbergera

Do utkání lépe vstoupili Suchdolšťí, když se v 11.minutě dostali do vedení po rychlém brejku trefil Arenberger. Zápas se hrál ve velkém tempu. Ve 24.minutě po pěkné akci zařídil vyrovnání domácí Prášek. Hra byla vyrovnaná, ale těsně před koncem poločasu se trefil opět hostující Arenberger a Suchdol šel do vedení 1:2.

Lomnice dokázala ve druhém poločase zápas otočit

Druhý poločas začal lépe pro domácí, když už dvě minuty po začátku druhé půle vyrovnal na 2:2 trefil opět Prášek. Zápas se nadále hrál ve velkém tempu. Oba týmy chtěly urvat vítězství na svojí stranu, což potrzovala útočná hra obou mužstev. Lomnické dvaktrát podržel brankář Hučík. Na druhé straně se zase trefila tyč. Rozhodnutí zápasu přišlo v 78.minutě vystřelil vítězství pro svůj tým domácí Melichar. Lomnice tak otočila nepříznivý průběh zápasu a vyhrála 3:2.

TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí
Michal Rybák (trenér): Do utkání jsme nevstoupili dobře, když již v 11' jsme po ztrátě balonu a rychlému brejku soupeře prohrávali. Hra byla poté vyrovnaná a ve vysokém tempu. Ve 24´ se nám po pěkné křídelní akci podařilo vyrovnat. Konec poločasu jsme bohužel vůbec nezvládli a po našich chybách ve středu hřiště jsme se dostali pod tlak a umožnili soupeři zahrávat několik standardních situací a v poslední minutě jsme inkasovali z rohového kopu. Po důrazné domluvě v poločase jsme se snažili soupeře ihned na začátku zatlačit, což nám přineslo ve 47´vyrovnání. V dalším průběhu II. poločasu se hrál velice rychlý a útočný fotbal na obou stranách. Nás ve dvou situacích podržel brankář, na druhé straně jsme trefili tyč. Obě mužstva chtěla utkání vyhrát, štěstí se nakonec přiklonilo na naší stranu, když se nám podařilo vstřelit vítěznou branku z brejku. Utkání bylo díky oběma týmům na velice vysoké úrovni a tyto tři body jsou pro nás velice dobré, protože Suchdol bude velice těžkým soupeřem a bude patřit k favoritům soutěže.

M. Hučík [-] - V. Božovský [-] , M. Prášek [-] (89. J. Šnorek [-] ) , R. Němec [-] , P. Krejník [-] (51. P. Pancíř [-] ) , V. Melichar [-] , T. Kabele [-] , M. Šachl [-] , J. Marsa [-] , P. Hrubý [-] (67. M. Dušák [-] ) , L. Čáp [-]