4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

--

Dobrá Voda si odvezla "bůra" ze Slavonic

28

Slavonice přivítaly na svém hřišti Dobrou Vodu. Zápas byl velmi bohatý na góly, kterých padlo hned šest.

3:0 po poločase pro domácí

Do zápasu lépe vstoupily Slavonice, když už v páté minutě se trefil Zrůcký. Ve 13. minutě se opět měnilo skóre, když na 2:0 zvyšoval Chalupa. Slavonice byly stále lepším týmem, který si dokázal vytvářet šance, které nedokázal přetavit k gólu. To se povedlo až minutu před koncem, když se opět trefil Zrůcký. A tak se do kabin šlo za stavu 3:0 pro Slavonice.

Slavonice si výhru pohlídali

Zápas stále probíhal v režii Slavonic, což v 52.minutě navýšil skóre už na 4:0 po hlavičce Balík. Za další tři minuty dovršil svůj hattrick Zrůcký a už to bylo 5:0. Po té Slavonice ubrali z tempa a ke hře se dostala Dobrá Voda. Velkou šanci Dobré Vody zlikvidoval domácí brankář Pospíchal. V 72.minutě dala Dobrá Voda, alespoň čestného góla,když na 5:1 snížil Marek. Výsledek zápasu se do závěrečného hvizdu nezměnil a Slavonice si tak připisují cennou výhru na domácím hřišti.

TJ Sokol Slavonice
Ladislav Burghard (trenér): Do zápasu jsme vstoupili aktivně a výsledek se dostavil již v 5.minutě,kdy se prosadil Lukáš Zrůcký.Ve 13.minutě bylo pro nás ještě veseleji,neboť na 2:0 zvýšil Ladislav Chalupa.Nadále jsme byli lepším týmem,dokázali jsme si vytvořit několik nadějných šancí,ale bez úspěšného zakončení.Až minutu před koncem první půle si na centr naskočil opět Lukáš Zrůcký a hlavou upravil skóre na 3:0. Začátek druhého dějství pokračoval v naší režii.V 52.minutě uklidil míč hlavou do soupeřovy branky Milan Balík,a aby toho nebylo málo,tak za další tři minuty dovršil svůj první hattrick v kariéře dvaadvacetiletý Lukáš Zrůcký a zvýšil tím na 5:0.Potom naše tempo opadlo a ke slovu se začala také dostávat Dobrá Voda.Jednu velkou šanci hostů dokázal ještě včasným vyběhnutím zlikvidovat gólman Jan Pospíchal.V 72.minutě soupeř přece jen dokázal dát branku,když se po několika chybách v našich řadách dokázal prosadit Jakub Marek a dal výsledku konečnou podobu-5:1.

J. Pospíchal [-] - M. Jahoda [-] , M. Trávníček [-] , M. Mašek [-] - M. Balík [-] , D. Bártů [-] , L. Chalupa [-] - P. Marhoun [-] - L. Zrůcký [-] , M. Bodlák [-] , F. Žampa [-]

SK Dobrá Voda
J. Pauer [-] - K. Klíma [-] , J. Marek [-] , D. Hostek [-] , O. Jirák [-] , J. Šedivý [-] , T. Bartoš [-] , C. Novotný [-] , P. Hoffmann [-] , Z. Frolík [-] , J. Baštář [-]

Počet diváků: 110. Rozhodčí: Křížovský Jiří - MAKOVIČKA Milan, BROŽ Miroslav.