3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Sousedovice přišly o výhru v devadesáté minutě

23

První poločas jasně Sousedovice vedly o dvě branky, jenomže vedení doma nedokázaly udržet, a nakonec ze zápasu byla překvapivá remíza.

Jasné dvougólové vedení Sousedovic

Podle tipujících mělo jít o jasnou záležitost. To se také začalo tak jevit už ve 12. minutě otevřel skóre zápasu Milan Glazunov. A ve 26. minutě přidal na 2:0 Petr Vojtíšek. Zbytek poločasu se tak dohrál v režii domácích, kteří si jasně šli pro výhru.

Tomáš Had zajistil Prachaticím B bod

Prachatice B udělaly o poločase dvě změny, do hry se dostal zkušený Vítězslav Sova a mladý Martin Fišer. To se po chvíli ukázalo jako dobrý tah, protože v 65. minutě přišlo snížení na 1:2 Václavem Šabršulou. Dále to již vypadalo na hubenou výhru domácích, ale Prachatice B ukázaly, že budou silné. V 90. minutě srovnal na konečných 2:2 Tomáš Had. K zápasu přihlíželo padesát diváků. Hlavním rozhodčím byl osmnáctiletý Martin Čarek.

Sousedovice příště čeká opět rezerva, ale tentokrát v Oseku. Prachatice B vyzvou zatím neporažený Vacov.

FC Znakon Sousedovice
Přemysl Šroub, trenér: Zápas s Prachaticemi B jsme jedním slovem podělali. Vedli jsme 2:0 a měli další šance na pojištění výsledku, a nakonec je z toho remíza z poslední minuty. Hosté přijeli posíleni o několik hráčů, kteří dopoledne hráli za áčko a na jejich výkonu to bylo znát. Musím sportovně přiznat, že proti nám stálo velice kvalitní mužstvo. My je dostali do zápasu fatální chybou v obraně v 65. minutě a pak se báli o výsledek a hosté toho využili. Gól v nastaveném čase mrzí dvojnásob. Je třeba se z toho oklepat a jedeme dál.

J. Šilhan [-] - M. Linhart [-] , P. Vojtíšek [-] (82. D. Marcinko [-] ) , T. Glazunov [-] (90. D. Horňák [-] ) , M. Glazunov [-] , J. Benedikt [-] , F. Duba [-] , V. Kacetl [-] , J. Hrach [-] , P. Masák [-] , O. Brynda [-]