13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

Rezerva Malše Roudné rozstřílela Horní Planou.

35. M. Neckář , 48. R. Dinka (vl.) , 60. M. Lerch , 67. S. Kubeš , 72. F. Budín , 85. J. Rezek , 89. M. Škoda , 90. F. Budín
29

Souboj týmů ze spodku tabulky vyzněl až překvapivě jasně, pro domácí rezervu Malše Roudné. Po vcelku vyrovnaném prvním poločase přišla v tom druhém naprostá kanonáda do branky Horní Plané a byla z toho inkasovaná osmička v hostující brance.

Matouš Neckář vstřelil jedinou branku prvního poločasu

Ani jeden z týmů neměl moc bodů. Horní Planá pouhé tři a domácí tým bodů pět. První poločas nabídl vcelku vyrovnaný duel, ve kterém přeci jen o trošku lepší byl domácí tým. Ten se nakoenc v prvním poločase dostal do vedení, když se do branky hostí trefil Matouš Neckář 1:0. Po prvním poločase nic nenasvědčovalo tomu co se nakoenc odehrálo v tom druhém. Domácí celek šel do kabin s jednobrankovým náskokem.

Domácí tým spustil kanonádu sedmi branek

Druhý poločas přinesl domácí kanonádu. Krátce po příchodu z kabin si dal nešťastně vlastní branku brankář Horní Plané René Dinka 2:0. Třetí branka přišlo v 61. minutě, když se trefil obránce Martin Lerch 3:0. Další branku přidal opět obránce, tentokrát Stanislav Kubeš 4:0. Poté se prosadil asi nejlepší hráč domácích Filip Budín a zvýšil už na 5:0. Zápas byl rozhodnut, ale namlsaní domácí pořád neměli dost. Pět minut před koncem přidal šestou branku Jan Rezek 6:0. A v poslendích minutýách se trefil ještě Martin Škoda 7:0 a branku na 8:0 dal Filip Budín. Domácí celek předvedl výborný druhý poločas, který režíroval zkušený Šolc. Ten si připsal tři golové asistence. Domácí rezerva si tak připsala druhou výhru v sezoně a v posledním kole jí čeká další záchranářský souboj, tentokrát v Dolním Dvořišti. Horní Planá zažila další debakl a v posledním kole se pokusí vylepšit si pozici do jarních bojů o záchranu, proti Hrdějovicům.

TJ Malše Roudné B
Jiří Hošna (hráč): Do zápasu jsme šli s tím že je povinnost zvítězit, v první půli jsme opět zahodili šance a pomohla nám až chyba obrany. Druhou půli už nám tam spadlo snad všechno. Příští týden budeme chtít navázat na tento zápas.

J. Hošna [-] - V. Kadlec [-] , J. Vogl [-] , F. Budín [-] , M. Tibitanzl [-] (60. L. Šolc [-] ) , M. Neckář [-] (46. R. Svoboda [-] ) , D. Melichar [-] , M. Lerch [-] , D. Samek [-] (46. M. Škoda [-] ) , J. Lochman [-] (46. S. Kubeš [-] ) , O. Vrábek [-]