13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

Dolní Dvořiště prohrálo v Netolicích

16. J. Varyš (p.) , 27. J. Varyš , 54. D. Reindl - 69. J. Krenauer
28

Tým Netolic znovu ukázal, že doma body příliš neztrácí. A především díky dobrému prvnímu poločasu porazil také Dolní Dvořiště. To druhý poločas zabojovalo a zápas zdramatizovalo, ale na body znovu nedosáhlo.

Jakub Varyš zajistil domácím vedením

Domácí tým začal dobře a ihned od začátku zápasu měl míč na svých kopáčkách. Śance na sebe nenechaly dlouho čekat, ale domácí celek je zahazoval. Střeleckou smůlu pomohla domácím prolomit penalta. K té se postavil nejlepší střelec soutěže Jakub Varyš a bezpečně poslal domácí do vedení 1:0. Klid na domácí kopačky přišel o pár minut později, kdy se podruhé v zápase prosadil Jakub Varyš a bylo to 2:0. Domácí tým byl nadále lepší a vytvářel si šance. Žádnou další ,ale domácí celek už neproměnil a do kabin se šlo za stavu 2:0.

Třetí branku domácích přidal David Reindl

Kdo čekal, že druhý poločas bude plně v režii domácích tak musel býtr překvapen. Hostující tým nastoupil odhodlaně ještě se zápasem něco udělat a od začátku druhého poločasu byl lepší. Domácí celek především do defenzivy neoplýval velikou jistotou. Hostům se, ale nedařilo vstřelit branku, která by jim dala šanci na body. Naopak domácí mse povedl brejk a David Reindl zvýšil na 3:0. Hostující celek to, ale ještě nevzdal a v 69. minutě přišlo snížení z kopačky obránce Jana Krenauera 3:1. Hostující tým nadále bojoval, ale další branku se mu už vstřelit nepodařilo a tak si tři body připsal domácí celek. Netolcie v posledním kole čeká derby na hřišti Sedlece. Dolní Dvořiště přivítá na domácím hřišti Malše Roudné B.

1. FC Netolice
Radek Varyš (trenér): Vzhledem k podmáčenému hřišti, jinak dobře připravenému, se hrál bojovný fotbal. První poločas patřil spíše našim hráčům, kteří zahazovali jednu šanci za druhou a tak jsme šli do kabin pouze s dvoubrankovým náskokem. Dokonce nám rozhodčí upřel regulérní gól na 3:0. Druhý poločas patřil hostům, kteří se nevzdávali ani za stavu 3:0. Bojovným výkonem nám zle zatápěli, snížili a my se strachovali o výsledek. Naše obranná hra celého mužstva byla opravdu špatná a nutí nás to k zamyšlení.

FK Dolní Dvořiště
Štefan Bršťák (trenér): Bohužel jsme opět ztratili. V první půli byli domácí lepší a nebýt Josefika,tak to bylo horší. Druhej poločas jsme mohli pomýšlet i na bodový zisk,ale kontaktní branka přišla až za stavu 3:0. Věřím,že kdyby jsme ji dali dříve,tak minimálně s bodem odejdeme. Opět kluci chtěli,makali vytvářeli si šance,ale nestačilo to. Musím pochválit Krenauera. Dělal domácím hodně velkou paseku v obraně.

T. Plojhar [-] - D. Reindl [-] (60. V. Vlášek [-] ) , J. Varyš [-] , J. Lukáš [-] , J. Skála [-] (68. R. Gansner [-] ) , F. Rokůsek [-] , P. Fux [-] (68. M. Dvořák [-] ) , S. Šulc [-] , P. Jirkovský [-] (89. D. Andres [-] ) , M. Baloušek [-] , J. Pivoňka [-] (60. J. Urban [-] )

P. Josefík [-] - M. Tesař [-] , V. Kotlár [-] , Š. Štifter [-] , D. Benda [-] (60. E. Marek [-] ) , P. Hošek [-] (79. P. Pecha [-] ) , M. Hajdák [-] , J. Krenauer [-] , J. Kubík [-] , O. Kouba [-] , K. Šrefl [-]

ŽK: 28. J. Lukáš - 16. P. Josefík , 32. D. Benda , 34. J. Kubík , 50. J. Krenauer , 83. Š. Štifter .
Hráči zápasu: M. Baloušek , F. Rokůsek - P. Josefík , J. Krenauer .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: PEČENKA Miroslav - JINDRLE Karel, HEINZL Václav.