4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

Dohrávka přinesla první body, pro nováčka z Horní Plané

35

Dohrávka 4. kola přinesla konečně bodovou radost, pro hráče Horní Plané. Naopak domácím Loučovicím se opět nepodařilo doma vyhrát a po pěti kolech mají na svém kontě pět bodů.

Úvod zápasu patřil hostům

Začátek zápasu patřil překvapivě hostům z Horní Plané. Ihned ve 4. minutě se prosadil hostující obránce Jan Boháč a poslal hosty překvapivě do vedení 0:1. Domácí tým se snažil rychle vyrovnat, ale nedařila se jim finální fáze a v koncovce nebyli přesní. Horní Planá poctivě bránila a vyrážela k nebezpečným brejkům, ale ani jí se nepodařilo v prvním poločase vstřelit další branku. Poločas tak skončil výhrou hráčů z Horní Plané.

Druhou branku hostů přidal Bednář

Do druhého poločasu nastoupil domácí tým s odhodláním zápas minimálně vyrovnat. Ale v koncovce se domácím hráčům nadále vůbec nedařilo a tak přišel trest. V 62. minutě se Horní Planá dostala do dovubrankového vedení, které jí obstaral Marek Bednář a s domácím týmem to začalo vypadat zle 0:2. Domácí tým vrhl vše do útoku a v 70. minutě přišla branka naděje. Úspěšným střelcem byl Jozef Havierník. To, ale bylo ze strany Loučovic vše a přes veškerou snahu se jim vyrovnat nepodařilo. Horní Planá si připsala první body v soutěži a o víkendu jí čeká doma silný Velešín. Loučovice z posledních dvou domácích zápasů doma vybojovali pouze bod a o víkendu je čeká zápas na hřišti Kamenného Újezda, kde je nečeká nic jednoduchého.

Vltavan Loučovice
Radek Večerník (trenér): Začátek jsme byli aktivní pár střel bylo ale tím to skončilo pak jsi necháme dát hloupý gól z volného kopu z poloviny hřišti a hráč hlavičkuje nepochopitelné sám. Po přestávce jsme dostaly na 2:0 a už jsme v křečí ještě snížil Haviernik z trestného kopu. V 88 minutě už všichni viděli písknutou penaltu ale asi jen pompézní rozhodčí viděl faul před vápnem. Tím zápas skončil

TJ Smrčina Horní Planá
Adam Kvasnička (hráč): Chtěli jsme v Loučovicích uhrát první body a to se nám podařilo i když při nás stalo štěstí a byl to boj tak si myslím ze za bojovnost jsme si body zasloužili.

M. Hüttner [-] - T. Dostál [-] , J. Matulík [-] , V. Dudla [-] , J. Havierník [-] , L. Ardó [-] , L. Sojka [-] , J. Černý [-] , J. Beran [-] , J. Fejtek [-] (58. J. Žák [-] ) , J. Toth [-] (35. V. Matulík [-] )

M. Truhlář [-] - P. Trančík [-] , L. Brůha [-] , T. Komžák [-] , V. Ryneš [-] , A. Kvasnička [-] , M. Bednář [-] , J. Boháč [-] , M. Truhlář [-] , M. Mražík [-] , A. Kvasnička [-]

Počet diváků: 55. Rozhodčí: Hladík Pavel - KŘÍŽEK Danek, KEMÉNY Zdeněk.