4.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

Zasloužená remíza mezi Nemanicemi a Veselím

15. J. Sulek (p.) , 84. A. Benkovský - 25. M. Ježek , 88. M. Ježek
22

Domácí vtrhli do zápasu gólem již v 15.minutě

Domácí otevřeli skóre, ale Ježek našel odpověď

První poločas se odehrával převážne ve středu hřiště,domácí se nakopávanými míči zkoušeli dostat za obranu hostů.V 15 minutě se probil na pravé straně do pokutového území Nemanický Bašta,byl poslán po odehrání balonu k zemi a kopala se penalta.K Exekuci se postavil Jan Sulek a umístěnou střelou nedal Hejlovi šanci.Veselí zahrozilo odkopem Čížka, který notně vystrašil Polomčáka, poté nebezpečně hlavičkoval Richard Mach.V 25 minutě šli po špatně zahranem volném kopu stoperem Benkovským do rychleho kontru hosté z Veselí a na jeho konci Ježek přesnou střelou vyrovnal. Obrany obou týmů fungovali spolehlivě a do větších šancí se ani jeden s týmů nedostal.

Druhý poločas byl opět vyrovnaný, Benkovský poslal nemanice do vedení, odpověď našel opět Ježek

Ve druhém poločase pokračoval vyrovnaný zápas, hosté zahrozili střelou Mikesky z hranice šesnáctky, domácí předvedli pěknou akci když Novotný efektně uvolnil Baštu, ten v pokutovém uzemí našel Sulka, který se hezkou kličkou zbavil obránců ale jeho pokus stačil Hejl skvělím zákrokem vyrazit. Za malou chvíli to byl opět Sulek, který nádhernou přihrávkou vyslal do úniku Baštu, ale Hejl dalším výborným zákrokem svůj tým podržel. V 84 minutě zahrávali Nemanice rohový kop, který stačil Hejl vyboxovat, Novotný jej vrátil zpět na centrujícího Jelínka, Veselský golman svedl další tvrdý souboj s Baštou, míč propadl na zadní tyč kde vyplul nekrytý Aleš Benkovský a levačkou jej poslal pod břevno. O tom, že se nakonec body dělili rozhodla 88. minuta kdy se dostal k balonu na hranici vápna Matěj Ježek, krásně se dokázal uvolnit přes bránicího Kriváčka a křižnou střelou přesně k levé tyči nedal Polomčákovi šanci. Týmy se tak po krásném duelu rozešli za nerozhodného stavu 2:2

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
Aleš Benkovský-Hrající trenér Sk Nemanice: Vzhledem k průběhu hry dělba bodů asi zasloužená, ale jestliže dáme gól 5 min před koncem už ten zápas musíme prostě dohrát za tři body.První půle z naší strany nic moc,naše hra hrozně trpěla tím, že jsme nebyli schopni kloudně kombinovat a vše začínalo odzadu, od nás obránců.Ve druhé půli se to malinko zvedlo, ale naše finální řešení bylo špatné. hráč zápasu-Sulek,Strnad,Dubský.