2.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

Týn nad Vltavou uspořádal den otevřených dveří v obraně, Čtyři Dvory trestaly !

16

Začátek zápasu sliboval vyrovnanou hru, která nakonec vyústila v jednoznačnou převahu jednoho týmu

V první minutě gólová šance !

SK Čtyři Dvory přivítaly k úvodnímu duelu tým Olympie. Začátek zápasu mohl přinést nejrychlejší gól sezony, když hned v první minutě domácí Vosejpka vytáhl z rukávu zákrok a uhasil tak Bindrovu jasnou tutovku. Jako kdyby si domácí řekli "takhle tedy ne". Během následujících minut v prvním poločase získávali větší a větší převahu jak v držení míče tak pokusů o vsítění branky. Tento duel byl rozhodně zajímavý pro oko diváka. Domácí pálili jednu ránu za druhou a brankář Kubík stále držel naděje hostů. Ke konci první půlky měli hosté po rohovém kopu obrovskou šanci ke skorování, ale po hlavičce skočil opět domácí Vosejpka. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu 0:0

Druhý poločas byl záležitostí jednoho týmu

Jak skončil první poločas, začal druhý. Opět obrovské šance v úvodu a jasná převaha domácích. Jako první vstítil branku domácí Maruška, který nekompromisně zakončil po přihrávce Janečka 1:0 . Na druhý gól se nečekalo příliš dlouho, obrana hostí zaváhala, Pecha nakopl míč dopředu kde byl připravený Nečekal a ten trefil do černého 2:0 . Na hřišti stále úřadoval jeden tým, hostům z Týna opravdu štěstí nepřálo a duel se jim přiliš nevydařil. Michal Rachač naservíroval míč do odkryté brány a T. Tengl zvyšoval již na 3:0 pro domácí. Psala se 82.minuta a naději pro Olympii vykřesal po dobře zahrané standartní situaci Šálený a snížil na 3:1. Naději na srovnání v zápětí ale překazil Nečekal, který upravil výsledné skóre na 4:1.

SK Čtyři Dvory České Budějovice
Zdeněk Kuna st.: V první půli nás podržel na začátku brankář a celkově byla první půle vyrovnaná. Šance měly oba týmy. Ve druhém poločase jsme měli kontrolu nad zápasem, což vyústilo ve vedení 3:0. Hosté pak snížili z trestného kopu, ale tříbrankové vedení jsme si hned vzali zpátky. Tým pak utkání dohrál celkem s přehledem a celkově musím hráče pochválit. Hráč utká Roman Vosejpka.

FK Olympie Týn nad Vltavou
Orlíček - trenér týmu: Měli jsme dobrý vstup do zápasu, ale 100% šanci jsme nevyužili. Od 15.minuty byla naše hra šílená, od přihrávek až po řešení situací na hřišti. V kabině bylo hodně rušno ! Zpočátku to zabralo, ale po chvíli nás domácí absolutně vymazali ze zápasu, naději nám vykřesal Špálený, ale hned v zápětí jsme znovu inkasovali. Byl to náš nejhorší zápas pod mým vedením

R. Vosejpka [-] - M. Havelec [-] , D. Sobolík [-] , T. Tengl [-] (85. M. Pavlík [-] ) , T. Vajo [-] , M. Rachač [-] (90. Z. Svoboda [-] ) , T. Pecha [-] , L. Nečekal [-] (88. J. Řepa [-] ) , M. Matušek [-] , D. Maruška [-] (75. D. Čermák [-] ) , P. Janeček [-] (63. V. Slepička [-] )

M. Kubík [-] - L. Bindr [-] , V. Červenka [-] , P. Vařil [-] , J. Liška [-] (51. A. Novotný [-] ) , M. Šálený [-] , T. Houska [-] , M. Boček [-] (79. D. Maruška [-] ) , J. Meidl [-] , L. Stoklasa [-] , O. Lukeš [-]

ŽK: 69. M. Havelec - 42. T. Houska , 71. M. Boček .
Počet diváků: 99. Rozhodčí: Průchová Nikola - PÍSEK Martin, KOCINA Martin.