7.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2018-2019

Český Krumlov beze z Čimelic bod

27

Report zaslal Josef Ťupa.

Domácí po poločase vedli

V 7.kole KP přívítalo čimelické mužstvo vedoucí Č.Krumlov. Již od počátku utkání ale nabylo vidět, že hraje poslední s prvním. Čimeličtí byli aktivnější, přesto hosté poprvé vystřelili na branku v 6.minutě, ale střela Strapka mířila nad. Ve 12.minutě se na pravé straně dostal k míči Hegenbart a přesně nacentroval do vápna nabíhajícímu Řežábkovi, který vstřelil svou první branku v KP.Domásí se tak ujali vedení 1:0. Domácí nadále útočili a ve 26.minutě se dostal do šance Hegenbart,mířil ale do brankáře a z následné dorážky Nosek střílel vedle branky. Hra se poté odehrávala převážně ve středu hřiště. Ve 39.minutě byl v PK faulován Převrátil, byl nařízen PK, který ovšem Převrátil nedal.Jeho střela mířila vedle branky. A to byl zřejmě rozhodující moment pro domácí v první půli. Poločas tak skončil vedením domácího mužstva.

Hosté po přestávce srovnali

Druhý poločas začali aktivněji hosté, ale ani střely Fischera a Nováka nemířily mezi tyče. V 53.minutě se po závaru v krumlovské šestnáctce dostal k míči Káš, ale jeho pokus skončil na tyčce krumlovské branky. V 58.minutě pak na druhé straně střílel Novák a jeho střela po tečích domácích obráncer skončila v síti. Stav se tak vyrovnal na 1:1. V 61.minutě se pak vyznamenal domácí brankář Přibyl, kdy nejprve vychytal střelu Fischera a poté i dorážku Taubera. Domácí poté opět přidali a v 74.minutě se do šance dostal Viták J., ale krásnou přihrávku od Káše poslal hlavou mimo branku. O pět minut později cenroval zleva Varhan a zcela osamocený Řežábek opět hlavičkoval nad branku Krumlova. V 84.minutě si domácí brankář poradil s přímým kopem Fischera a to byla poslední velká šance v utkání z obou stran. Zápas tak skončil remízou,přesto domácí na výhru měli. I díky jednomu bodu se konečně odpoutali z nelichotivého umístění v tabulce.