21.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2018-2019

Táborská rezerva bere po přestřelce tři body!

3

Ohlas zaslal Pavel Chamra. Děkujeme!

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): V posledním utkání sezóny se nám úvod nevydařil a hned ve 3. minutě jsme si vstřelili vlastní branku. My jsme sice naštěstí pět minut poté po úniku Davida Kutiše vyrovnali na 1:1, ale soupeř šel vzápětí opět do vedení. My jsme krásnou střelou Jaroslava Růžičky z přímého kopu ve 21. minutě opět vyrovnali na 2:2, soupeř nám ale o minutu později vstřelil třetí branku. Ve 29. minutě jsme po střele Davida Kutiše potřetí vyrovnali, ale ve 36. minutě šel náš soupeř již počtvrté do vedení, čímž byl završen na góly bohatý první poločas. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem vyrovnat, což se nám po krásné akci také podařilo v 62. minutě brankou Jaroslava Růžičky. Soupeř ale vzápětí v 66. minutě potrestal naši nedůraznou obranu a vstřelil vítězný pátý gól, na který jsme již bohužel nedokázali odpovědět. Stínem utkání byla 83. minuta, kdy byla na obou stranách udělena červená karta za strkanici po faulu na domácího hráče. Chtěl bych vyzdvihnout výkon dobře hrajícího Antonína Fišera a střelce dvou gólů Davida Kutiše a Jaroslava Růžičky. Všem našim hráčům děkuji za celou odehranou sezónu. V konečné tabulce Penalty okresního přeboru jsme obsadili 9. místo. Věřím, že v příští sezóně dosáhneme mnohem lepšího umístění.

FK METEOR Tábor B
J. Smetana [-] - D. Kundrát [-] , Š. Matějíček [-] , P. Sekal [-] (52. M. Proksch [-] ) , M. Pekárek [-] , P. Včelák [-] (72. K. Korecký [-] ) , R. Svorad [-] , P. Bartáček [-] , M. Nedvěd [-] , T. Bílek [-] , J. Fučík [-]

T. Hoffmann [-] - B. Greguš [-] , D. Kutiš [-] , T. Pechánek [-] (78. M. Měchura [-] ) , A. Fišer [-] , S. Katolický [-] , J. Růžička [-] , L. Balík [-] (29. J. Veselý [-] ) , P. Krejčí [-] , F. Kment [-] (46. D. Feichtinger [-] ) , M. Blovský [-] (46. Z. Sabiniok [-] )

ŽK: 79. M. Pekárek - 65. T. Pechánek . ČK: 83. T. Bílek - 83. J. Růžička .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Smetana Jaroslav - KASAL Milan (N), KINDEL Miroslav (N).