19.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2018-2019

Bechyně schytala debakl

2

Na zápase fotil a ohlas zaslal Pavel Chamra. Děkujeme!

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): Do Bechyně jsme odjeli s cílem na hřišti posledního mužstva tabulky zvítězit a definitivně odvrátit i jen teoretickou možnost sestupu. Začátek utkání se nám vydařil a hned v 6. minutě jsme se ujali vedení brankou Branislava Greguše. Poté se hrálo většinou na naší polovině, ale domácí hráči si žádné vyložené gólové šance nevytvořili. My jsme naopak udeřili do otevřené obrany dvěma góly ve 26. a 41. minutě. Soupeř pak stihl těsně před koncem poločasu po nedorozumění naší obrany snížit na 1:3. Ve druhém poločase jsme začali soupeře přehrávat a ten po naší čtvrté brance, kterou v 64. minutě vstřelil Antonín Fišer, přestal vzdorovat. My jsme poté vstřelili další tři branky, a to jsme řadu dalších vyložených gólových šancí ještě nevyužili. Všem našim hráčům děkuji za přístup k dnešnímu utkání i za jejich výkon a jsem rád, že jsme se v tomto důležitém utkání konečně sešli v optimální sestavě a poprvé v jarní části soutěže jsme si odvezli body ze soupeřova hřiště. V našem posledním domácím utkání nastoupíme v sobotu 1.6. od 17.00 hodin proti mužstvu Sokol Mladá Vožice B. Zvu na utkání naše fanoušky a věřím, že dnešní výkon zopakujeme i na domácím hřišti.