18.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2018-2019

14. A. Fišer , 67. F. Kment - 16. J. Hanzal , 26. J. Spilka , 39. L. Neruda , 58. J. Peltán , 63. J. Hanzal
2

Na zápase fotil a ohlas domácích zaslal Pavel Chamra. Děkujeme!

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): Do utkání s mužstvem Sokola Myslkovice jsme opět nastoupili v silně oslabené a improvizované sestavě, neboť se velké množství našich hráčů omluvilo. Tento jejich přístup mě velmi mrzí, neboť v tomto utkání jsme mohli konečně bodovat. Zápas jsme nezačali špatně a ve 14. minutě jsme se ujali vedení brankou Antonína Fišera. To nám ale dlouho nevydrželo, neboť soupeř hned z následné akce po rohovém kopu vyrovnal. Poté nás začali hosté přehrávat a my jsme začali chybovat, soupeř toho využil a do konce poločasu nám vstřelil další dvě branky. I v úvodu druhého poločasu si hosté vytvářeli převahu a dvěma góly v rozmezí 58. - 63. minuty upravili až na 1:5, čímž bylo o osudu utkání definitivně rozhodnuto. My jsme ještě v 67. minutě snížili na 2:5 brankou Filipa Kmenta, ale poté se utkání již pouze dohrávalo. Toto utkání nechci dále hodnotit, jen mě velmi mrzí přístup některých hráčů, kteří se opakovaně z různých důvodů omlouvají, a naopak je mi líto těch poctivých, kteří se i dnes k utkání dostavili. Doufám, že se na další utkání, které sehrajeme v sobotu 25.5. od 17.00 hodin na hřišti FC Bechyně, sejdeme v lepší sestavě a odvezeme si všechny tři body.

T. Hoffmann [-] - M. Janošík [-] , T. Pechánek [-] , A. Fišer [-] , J. Růžička [-] (64. L. Kabát [-] ) , L. Balík [-] , L. Jelínek [-] (77. R. Moravec [-] ) , F. Kment [-] , J. Vaněk [-] (80. J. Slunečko [-] ) , M. Blovský [-] , Z. Sabiniok [-]

TJ Sokol Myslkovice
V. Novák [-] - K. Pazdera [-] , J. Peltán [-] , V. Bína [-] , M. Petrů [-] , J. Oubram [-] (68. P. Podhrázský [-] ) - L. Neruda [-] , J. Spilka [-] , J. Hanzal [-] - D. Jelínek [-] (27. J. Vejvar [-] ) , O. Trtík [-] (87. J. Čáp [-] )

ŽK: 88. M. Blovský - 85. V. Bína .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Pinc Jaroslav - KINDEL Miroslav (N), ŘÍHA Josef (N).