17.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2018-2019

3. L. Irsa , 56. J. Škarda , 72. Z. Funda , 74. M. Doubek , 85. M. Doubek - 87. A. Fišer
3

Ohlas zaslal Pavel Chamra. Děkujeme!

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): Na hřišti Sokola Sezimovo Ústí nás čekalo těžké utkání, neboť soupeř nastoupil posílený o několik hráčů A mužstva, které svoje utkání odehrálo již v sobotu. Začátek utkání se nám vůbec nevydařil a soupeř se po první střele na naši branku ujal již ve 3. minutě vedení 1:0. My jsme postupně úvodní tlak soupeře eliminovali a začali jsme si vytvářet brejkové gólové šance, bohužel jsme ale i ty nejvyloženější neproměnili. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním alespoň vyrovnat, ale v 56. minutě jsme inkasovali druhou branku. I poté jsme se snažili výsledek zkorigovat, ale soupeř dvěma slepenými góly v rozmezí 72. - 74. minuty definitivně rozhodl o výsledku utkání. V 85. minutě domácí zvýšili na 5:0, my jsme vzápětí vstřelili alespoň čestnou branku Antonínem Fišerem. Hráče bych pochválil jen za první poločas, v tom druhém jsme již na posíleného soupeře nestačili. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 18.5. od 17.00 hodin na domácím hřišti proti Sokolu Myslkovice. Zvu tímto naše věrné fanoušky a věřím, že nás opět v hojném počtu podpoří.