11.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2018-2019

Malšice si připsaly čtvrtou výhru sezóny

35. D. Čech , 59. D. Chvosta (p.) , 69. K. Starý , 76. D. Čech , 89. L. Balík (vl.) - 44. J. Růžička
3

Hosté se po vyloučení a nařízené penaltě už nezmohli na odpor.

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): V posledním utkání podzimu jsme nastoupili na hřišti v Malšicích s cílem zvítězit a odčinit tak naši domácí porážku z minulého kola. Utkání jsme začali dobře, vytvořili jsme si i gólové šance, ty jsme ale bohužel nevyužili. Postupem času začali domácí hru vyrovnávat, začali nás i přehrávat a ve 35. minutě se po sérii rohových kopů ujali vedení. Vytvořili si i mnoho dalších šancí, ty ale zlikvidoval náš dobře chytající brankář Tomáš Hoffmann. Minutu před koncem poločasu zahrával přímý kop Jaroslav Růžička a nádhernou střelou pod břevno vyrovnal na 1:1. Druhý poločas jsme začali opět dobře, měli jsme více ze hry, ale v 59. minutě byla proti nám nařízena penalta ze které šli domácí opět do vedení a nám byl současně po druhé žluté kartě vyloučen Michael Průcha. Tím bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto, neboť my jsme již v oslabení neměli sílu stav utkání zvrátit a naopak jsme do konce utkání inkasovali další tři branky. Naše poslední podzimní utkání tak musím bohužel hodnotit jako nepovedené, pochválit musím pouze našeho brankáře Tomáše Hoffmanna. Po podzimní části Penalty okresního přeboru tak bude naše mužstvo přezimovat na osmém místě tabulky, ale pevně věřím, že v jarní části soutěže dokážeme svoje postavení v tabulce ještě vylepšit.