5.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2018-2019

--

Březnice doma nadělovala

3

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): Toto utkání se mi hodnotí velice těžko, neboť se velké množství našich hráčů z různých důvodů omluvilo a my jsme měli velké problémy se sestavou. Nakonec jsem musel v základní sestavě nastoupit i já sám a naše lavička zůstala prázdná. Domácí byli od samého začátku ve všech směrech jasně lepší a bylo jen otázkou času, kdy se střelecky prosadí. My jsme přesto dokázali vzdorovat až do 35. minuty, kdy jsme inkasovali první branku. Soupeř pak do poločasu přidal další dva slepené góly. Ve druhém poločase byla převaha domácích ještě výraznější, nám docházely síly a skóre utkání narůstalo. Náš čestný úspěch zaznamenal Daniel Říha, který v 72. minutě utkání snížil stav na 7:1. V samém závěru utkání jsme pak inkasovali další dva góly a nakonec jsme byli rádi, že jsme neinkasovali desítku. Vyzdvihnout musím i přes devět inkasovaných gólů výkon našeho brankáře Tomáše Hoffmanna, který dlouho držel čisté konto, zneškodnil řadu dalších gólových šancí soupeře a v 69. minutě chytil i penaltu. Někteří naši hráči, kteří se k utkání nedostavili, by se měli nad svým přístupem zamyslet, neboť tím berou chuť i těm hráčům, kteří se všech utkání poctivě účastní. Tento výsledek je totiž pro náš fotbalový klub velkou ostudou. Doufám, že v dalším utkání, které sehrajeme v sobotu 29. září od 16.00 hodin na domácím hřišti s mužstvem Sokola Sezimovo Ústí B, se sejdeme v daleko lepším složení, podáme mnohem lepší výkon a pokusíme se konečně zvítězit.