4.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2018-2019

Choustník přišel v přestřelce o výhru v závěru

5

Na zápase fotil Pavel Chamra.

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): V utkání s dosud neporaženým soupeřem jsme chtěli konečně bodovat a od samého začátku jsme byli aktivnější. Hned v 9. minutě jsme se po chybě brankáře soupeře ujali vedení brankou Davida Kutiše do prázdné branky. Vedení nám bohužel dlouho nevydrželo a soupeř po rohovém kopu hned ve 14. minutě vyrovnal. My jsme ale bojovali dál a dvěma slepenými góly dobře hrajícího Jiřího Vaněčka v 18. a 20. minutě jsme šli do vedení 3:1. V závěru prvního poločasu jsme ale bohužel inkasovali kontaktní branku. Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat v aktivitě a odehrát ho lépe, než v předchozích utkáních. To se nám ale nepodařilo, soupeř nás začal přehrávat a dvěma góly v 57. a 75. minutě otočil skóre utkání na 3:4. V závěru utkání jsme se snažili alespoň vyrovnat a po faulu brankáře soupeře se nám to nakonec v 86. minutě brankou Davida Kutiše z penalty podařilo. Věřím, že pokud zlepšíme své výkony ve druhých poločasech, budeme bodovat i v dalších utkáních. V tom příštím nastoupíme v sobotu 22.9. od 16.30 hodin na hřišti mužstva TJ Březnice.

T. Hoffmann [-] - M. Janošík [-] (51. L. Jelínek [-] ) , D. Kutiš [-] , T. Strada [-] , A. Fišer [-] , S. Katolický [-] , J. Růžička [-] , J. Vaněček [-] , D. Feichtinger [-] , J. Veselý [-] , M. Blovský [-]