3.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2018-2019

Jistebnice zvládla domácí zápas

4

Na zápase fotil Pavel Chamra.

SK Ratibořské Hory
Stanilav Buřič (trenér): K utkání se soupeřem, který spolu s námi sestoupil z I. B třídy, jsme odjeli s kvalitní sestavou a s cílem získat první body. Začátek utkání se nám vydařil podle našich představ a hned v 9. minutě náš nejlepší střelec Filip Kment krásnou střelou z 18 metrů otevřel skóre utkání. I poté jsme si vytvářeli brankové příležitosti, ale bohužel již bez využití. Domácí hrozili z rychlých protiútoků a po jednom z nich ve 22. minutě vyrovnali na 1:1. V dalším průběhu prvního poločasu pak již žádné z mužstev svoje šance nevyužilo. Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat v dobrém výkonu a strhnout opět vedení na naši stranu, to se nám ale bohužel nepodařilo, neboť soupeř po našich hrubých chybách brankami v 57. a 66. minutě upravil skóre utkání na 3:1 ve svůj prospěch. V závěru utkání jsme sice měli několik slibných šancí, ani jednu z nich jsme ale nedokázali využít na vstřelení kontaktní branky. Bohužel i v tomto utkání se ukázalo, že herně stačíme na první poločasy, ale poté nám začínají docházet síly. Ani tato soutěž se nedá hrát bez tréninku. Po třetím kole jsme se tak ocitli jako jediné mužstvo bez bodového zisku na posledním místě tabulky Penalty okresního přeboru. V dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti v sobotu 15.9. od 16.30 proti Spartaku Soběslav B. Zveme tímto všechny naše fanoušky a věříme, že nás opět podpoří.