11.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2018-2019

--

--

8. T. Balica , 11. T. Balica , 15. T. Balica , 27. D. Kolář , 36. J. Mrkvička , 39. J. Mrkvička , 55. P. Starý (p.) , 58. D. Kolář , 61. J. Mrkvička , 76. J. Krotký - 65. J. Zeman , 75. M. Szabo
18

Rezervisté se tentokráte utkali se soupeřem z chvostu tabulky a výkonnostní rozdíl vyjádřili deseti gólovými trefami. Také ale předvedli, jaké i vyložené brankové  možnosti se dají zahodit… Hattrickem se zaskvěli domácí Balica s Mrkvičkou.

Od počátku zápasu měli výraznou herní převahu, když hostující tým se jen ojedinělými útočnými výpady dostával na dostřel domácí branky. Gólová stavidla  otevřel T.Balica, který během 8 minut (od 8.´ do 15.´) vystřílel čistý hattrick, aby v průběhu prvního poločasu další dvě branky přidal J.Mrkvička a jednu D.Kolář, a tak se do poločasové otáčky odcházelo za jednoznačného průběžného stavu  6:0.

V poločase druhém postupně hra oboustranně upadala, přesto do sítě Vltavanu napadaly další tři branky z kopaček P.Starého (z 11), D.Koláře a J.Mrkvičky – též tak dosáhl hattricku, aby za stavu 9:0 koncentrace domácích nebyla v obraně již taková, čehož využili J.Zeman a M.Sabo a snížili na 9:2. Brankový účet tohoto zápasu však uzavírali rezervisté na konečný přesvědčivý výsledek 10:2  J.Krotkým.

Autor: Jan Bumba