7.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2018-2019

18. J. Urban , 59. J. Rejhon , 68. J. Mügl , 70. J. Mügl - 38. L. Iliev
16

Report zaslal Ladislav Beran.

Po poločase nerozhodně

Domácí jsou na domácím hřišti letos velmi silní a poněvadž ani volarští nejsou pozadu, čekal se vyrovnaný boj.

To první poločas potvrdil. Oba soupeři šli do utkání se zajištěných obran a dařilo se. První čtvrthodinka oťukávání nepřinesla, žádné velké šance na obou stranách  to byl spíš boj o střed hřiště. Z této hry se nejdříve vymotali domácí a v 18. minutě je J. Urban posílá do vedení. Po brance se domácí víc zatáhlai, chtěli zkrátit hostům hřiště a hrát na brejky. To se jim docela dařilo, ale volarská obrana v čele s O. Nechutným a L.Ilievem na stoperu vše zvládli. Po půlhodině hry od branky domácích si volarský stoper Iliev vyšlápl do útoku a srovnal. Poločas tak končí dělbou a to hostům vyhovuje.

Domácí rozhodli

V druhé části se hraje opět podle stejných not, domácí tlak a solidní domácí  i hostující obrana. Divák moc fotbalu nevidí, ale tomu je konec po hodině hry, kdy netolický J.Rejhon posílá své spoluhráče do vedení. To hosty zmrazí a do konce utkání již nekladou takový odpor. S přibývajícími minutami přichází chyby na obou stranách, ale hostíé nevyužijí ani největší loženky. Netoličtí naopak zakončovali lépe a v rozmezí 68 a 70. minuty jdou Muglem do zásadního odskoku a  rozhodli utkání. Volarští dřeli, ale bohužel již víc nezvládli a tak s Netolic odjíždí s prázdnou.

1. FC Netolice B
R. Varyš [-] - J. Záhorka [-] , V. Jelínek [-] , I. Cibuzar [-] , J. Rejhon [-] , J. Urban [-] , J. Mügl [-] , J. Šulc [-] , V. Stránský [-] , M. Rybáček [-] , M. Havel [-]

TJ Tatran Volary
D. Svěchota [-] - F. Podracký [-] , . Bledý [-] , T. Kočárek [-] , V. Svěchota [-] , M. Sedlák [-] , L. Hybner [-] , O. Nechutný [-] , M. Podracký [-] , M. Trost [-] , L. Iliev [-]

ŽK: 72. P. Jirkovský - 20. M. Trost , 57. L. Hybner , 86. V. Svěchota .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - KVAPIL Pavel (N), KALÍK Michal (N).