8.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

--

--

Kozel poslal v poslední minutě zápas do penalt, Oráčov dvougólové vedení neudržel

21

Ve slušné formě hrající Branov nyní zajížděl do Oráčova, kde se nikomu nehraje lehce. Domácí mají svůj atypický styl, který většině týmů nesedí. Problémy s ním měl i Branov, který prohrával, ale v poslední minutě dokázal zápas dotáhnout do penaltového rozstřelu.

Richtr jediným střelcem první půle

Gólově do zápasu vstoupili v 15. minutě domácí, když se zpoza vápna trefil přesně Richtr - 1:0. Byl to jediný gól první půle, neboť zbylé šance oba týmy nevyužily, a tak se šlo do kabiny za hubeného vítězství domácích.

Kozel vyrovnal v poslední minutě

Druhý poločas začali opět lépe domácí fotbalisté, když opět zpoza vápna nedosáhl Dubský na střelu střídajícího Svatoně, kterému na gól stačily tři minuty pobytu na hřišti - 2:0. Poté se ale slova ujali hosté a měli více ze hry. Branov si postupně vytvářel šance, ale Oráčov držel Flajšingr. Toho jako první překonal po hodině hry Krátký - 2:1.

Čas plynul a Branov měl stále tlak. Ke konci zápasu mohl přidat uklidňující gól Sejpka, ale trefil jen břevno. Potvrdilo se fotbalové nepsané pravidlo nedáš - dostaneš. V 90. minutě kopali hosté rohový kop a z následného závaru poslal zápas do penalt Kozel - 2:2. V těch byli nakonec úspěšnější domácí, kteří si připsali plusový bod.

SK Oráčov
Milan Richtr, předstoper: "Zápas jsme začali dobře. Dostali jsme se do vedení 2:0, ale pak nás soupeř začal přehrávat a nakonec dokázal v poslední minutě srovnat. Je škoda, že jsme neproměnili ještě nějakou šanci. Ale alespoň jsme získali bod navíc v penaltách."