11.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Městečko bylo ve Mšeci efektivnější

23

Zajímavý duel byl k vídění ve Mšeci, kam zajíždělo Městečko. Byť Mšec hrála dobře, tak neproměňovala šance a to byla voda na hostující mlýn. Ohnivci dvakrát utekli, udeřili a jedna branka domácíh byla hodně málo.

První půle nerozhodně

První poločas nabídl opatrný začátek, kde nikdo nechtěl udělat chybu. Hosté byli ale aktivnější. Za Městečko se dostal do šance Kolísek, ale z malého vápna mířil vedle. Na Doubravu postupoval zleva Šnídl, ale domácí brankář jej vychytal. Postupem času se do hry dostávali domácí. Na druhé straně musel zasahovat po brejku Procházka. První půle tak gól nenabídla.

Ve druhé půli vše podstatné

Vše podstatné se odehrálo v posledních patnácti minutách. Dlouhý pas za obranu, které nevyšlo ofsajdové vystavení, si našel Urban a technickou střelou poslal Ohnivce do vedení - 0:1. Tři mimuty poté bylo srovnáno. Po přečíslení se dostali domácí k rohovému kopu. Po něm se tečovanou střelou Zázvorky dostal míč tečí od Šnídla a následně od tyče za Procházku - 1:1. Už to vypadalo, že zápas půjde do penalt. V 88. minutě dostal ale Zelenka míč z pravé strany, a před Doubravou jej dloubl - 1:2. Tato branka rozhodla o vítězi zápasu.

TJ Sokol Mšec - Nové Strašecí z.s.
Tomáš Janoušek, obránce: "Máme hrozný problém s proměňováním šancí a to je velká škoda, dávali bychom dost branek. Neměli jsme chuť vyhrát, soupeř hrál dobře, ale chtěl vítězství více než my. Měl dva protiůtoky a z těch bohužel dal branky a mám na nich svůj podíl, ztratil jsem tam balon a soupeř toho využil."

SK Ohnivec Městečko
Stanislav Jansa, trenér: "Mšec je nejlepší tým, se kterým jsme na podzim hráli. Za nás to byl zase nejlepší podzimní zápas. První poločas se hodně bránilo, bylo to oťukávací a na vyložené šance to bylo 2:2. Vše podstatné se udehrálo ve druhém poločase. Soupeř hrál na offside system a my toho využili."

P. Doubrava [-] - - O. Zázvorka [-] - J. Zeman [-] (81. J. Chlád [-] ) - J. Jurgovski [-] , J. Kučera [-] , P. Neužil [-] , T. Janoušek [-] , M. Pejša [-] , R. Škutchan [-] , R. Kapek [-] (54. M. Kočí [-] ) , Z. Červený [-]

L. Procházka [-] - D. Jun [-] (90. T. Elznic [-] ) , J. Jůna [-] , T. Heger [-] , J. Křikava [-] - P. Mezei [-] (25. L. Majba [-] ) , O. Kolísek [-] , V. Prokop [-] (55. V. Zelenka [-] ) , J. Urban [-] , J. Hadrava [-] - P. Šnídl [-]

ŽK: 39. Z. Červený , 42. T. Janoušek .
Hráči zápasu: P. Doubrava , J. Kučera - P. Šnídl , J. Urban , T. Heger .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: BENEŠ Adam - KUMSTÁT Ivan (N), BESTAJOVSKÝ Pavel (N).