10.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Kolešovice schytaly další debakl, ze Senomat vezou osm kusů

23

V tomto zápase byl favorit jasný. Od samého začátku Senomaty svou roli potvrzovaly a bylo jen otázkou času, kdy začnou padat branky. Tento soutěžní ročník nemají Kolešovice potřebnou kvalitu, která by je v soutěži dokázala udržet.

Do šatny hned dva góly

Jako první si vytvořily šanci Kolešovice, ale rozvlnila se jen boční síť. Senomaty přidávaly na obrátkách a jako první zasadil ránu hostujícímu celku Vávra. Jeho první střelu zpoza vápna dokázal Hornof vyrazit, domácí hráč si ale míč našel znovu a dorazil jej do sítě - 1:0. Hned o čtyři minuty postupoval podél brankové čáry Polcar a předložil míč před branku Kokšálovi, který jen uklízel - 2:0.

Ve 37. minutě se výše jmenovaný změnil z asistenta na střelce a vedení navýšil - 3:0. Berani připravili pro soupeře ještě dva hřebíčky "do rakve", když se nejprve ve 43. minutě trefil podruhé Vávra a v posledních momentech první půle udeřil ještě Trešil, který završil úvodní dějství - 5:0.

Nakonec z toho byla osmička

Ani ve druhém poločase se Kolešovice branky nedočkaly. Několika dobrými zákroky je od vyšší porážky držel v brance Hornof. Ani on ale nezabránil dalším třem gólů, které obstaral postupně Kokšál, Vávra a Moroz, kteří tak završili osmigólové představení a podepsali se pod povinné tři body.

SK Senomaty
Jiří Kučera, trenér: "Bylo jen otázkou času, kdy se prosadíme. Po druhém góle bylo na Kolešovicích vidět, že herně nestíhají. V tabulce jsou poslední a momentálně nemají nejsilnější kádr, mají nějaké zranění. Pokud v zimě neposílí, tak okres jen ztěží udrží."

Český Lev Kolešovice
Jakub Hornof, brankář: "Senomaty měly od samotného začátku navrch a bylo vidět, že mají naběháno. Zaslouženě vyhrály a taky jim i usnadnilo, že jsme ke konci dohrávali v deseti kvůli zranění našeho útočníka. Myslím si, že Kolešovice nepředvedly až tak špatný výkon."