9.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Olešná našla na vedoucí góly Městečka odpověď

26

Městečko neprožívá úplně dobrou sezónu. Vstup do soutěže se mu vůbec nepovedl a body mohlo nahnat nyní na Olešné. Domácí ale naopak kromě jednoho výbuchu ve Mšeci hrají výborně a je to znát i při pohledu na tabulku. Tento zápas ale vítěze v základní hrací době neměl, rozhodovaly tak penalty, po kterých byli o bod šťastnější hosté.

Městečko si vzalo vedení zpátky

Vstup do zápasu se povedl lépe Městečku, které šlo hned v 7. minutě do vedení zásluhou Šnídla - 0:1. Olešná přišla s odpovědí o pět minut později. Pohlednou akci načal Blecha, který posunul míč na Poláška. Následovala kolmice na Černého, který uklidil podél Procházky - 1:1. Neuběhla ani půl hodina hry a Ohnivci si vzali vedení zpátky. Po standardní situaci se míč odrážel tak dlouho, dokud neskončil u Hadravy a ten mířil přesně - 1:2. Pásovka do konce poločasu druhou odpověď nenašla, a tak se šlo do kabin za vedení hostí.

Vyrovnaný zápas dospěl do penalt

Vyrovnání přišlo až v 68. minutě, kdy střílel Černý a vyražený míč doklepl Polášek - 2:2. Poslední desetiminutovku započala šance domácích. Procházka vysunul Blechu, který netrefil ideálně. Míč ale došel až k Poláškovi, který sice z úhlu, ale donutil Procházku k zákroku na brankové čáře. Kvalitní zápas tak skončil nerozhodně a po penaltách si plusový bod připsali hosté.

FC Olešná
Jakub Procházka, záloník: "Městečko začalo lépe a šlo do vedení. My jsme po hezké akci vyrovnali. Soupeř šel ještě v prvním poločase do vedení, ale v tom druhém jsme srovnali a mohli jsme jít i do vedení, ale při jedné šance zakročil brankář na poslední chvíli na brankové čáře. Myslím, že to byl dobrý zápas a dalo se na to koukat."

SK Ohnivec Městečko
Stanislav Jansa, trenér: "S výkonem jsem spokojený, hráli jsme dobře. Škoda, že jsme neudrželi vedení, ale pořád jsou to body z venku, které jsou plusové."