3.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

Kolešovice budou mít velké starosti se záchranou, pokud to takhle půjde dál

51. J. Daniš (p.) - 15. J. Zeman , 28. P. Heller (p.) , 62. M. Kočí
26

Dva zápasy a dvě prohry. Vybrakovaný tým Kolešovic přivítal nyní na svém hřišti favorizovanou Mšec. Ta byť nepředvedla nic oslnivého, na klidné vítězství to stačilo.

Mšec kontrolovala hru

Mšec měla k dispozici po zranění navrátivšího se Červeného a zranění brankáře Kolka vyřešila tak, že přivedla z Nového Strašecí Pavla Doubravu, který v týmu hrajícím Onrášovka KP oznámil konec. Od samého začátku bylo jasné, kam vítr vane. Kolešovice se prezentovaly dlouhými nákopy na Daniše, který na to ale sám nestačil. Domácí se dostávali do pološancí, které pramenily z chybné rozehrávky hostí.

V 15. minutě šla Mšec zcela zaslouženě do vedení. Heller našel Zemana a ten z hranice penalty mířil přesně k pravé tyči - 0:1. Krátce před půl hodinou si došel pro penaltu Heller, kterou sám proměnil - 0:2. V další příležitosti se zjevil po nahrávce Hellera Pechanec, ale z šestnáctky mířil těsně vedle šibenice. Kolešovice měly k dispozici přímý kop, ale střela Daniše byla zblokována zdí.

Kolešovice snížily jen z penalty

Hned na začátku druhé půle se mezi malým vápnem a penaltou objevil Zeman, ale branku přestřelil. V 51. minutě byla odpískána penalta, kdy hosté ztratili míč a do souboje musel Kučera a sudí Svoboda ukázal na penaltový puntík. Tu proměnil Daniš - 1:2. V 62. minutě Mšec ukázala, že nepřipustí žádné drama. Centr Škuthana dotlačil míč za Hornofa Kočí - 1:3.

TJ Sokol Mšec - Nové Strašecí
Ondřej Zázvorka, střední záložník: "Jeli jsme po vyhraném domácím utkání se Senomaty body potvrdit do Kolešovic. Za třemi body jsme šli od samého začátku, když jsme domácí v poli jednoznačně přehrávali, ale bohužel vlastní nemohoucností v koncovce a po zbytečně obdržené brance z penalty nebylo do závěrečného hvizdu rozhodnuto. Při vší úctě k soupeři měl být poločasový výsledek minimálně o pět branek a ne jen o dvě."

Český Lev Kolešovice
J. Hornof [-] - T. Prais [-] (46. J. Ritter [-] ) , P. Němec [-] , A. Jelen [-] , O. Ridzoň [-] , M. Stiska [-] , J. Polánek [-] , K. Lavička [-] , J. Kovář [-] , J. Daniš [-] , M. Holeček [-]

P. Doubrava [-] - M. Kočí [-] (86. J. Zázvorka [-] ) - R. Škutchan [-] , O. Zázvorka [-] - J. Jurgovski [-] , P. Heller [-] , J. Zeman [-] (82. R. Cífka [-] ) - J. Kučera [-] , P. Neužil [-] , V. Pechanec [-] (71. J. Chlád [-] ) , Z. Červený [-]

ŽK: 42. J. Kučera .
Počet diváků: 78. Rozhodčí: SVOBODA David - KOZLER Tomáš (N), KOLÁŘ Miloslav (N).