2.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

Slabce otočily zápas s Kolešovicemi, ty jsou nadále bez bodu

46. M. Benada , 56. J. Čiha , 60. J. Černý - 25. P. Roubík , 34. J. Daniš
22

Tento zápas ukázal, že Kolešovice budou mít obrovské problémy se v soutěži vůbec udržet. Ve Slabcích sice vedly, domácí ale zápas ve druhé půli otočili ve svůj prospěch a už ho nepustili.

Kolešovice ztratily zápas ve druhé půli

Kolešovice šly během první půle do dvougólového vedení zásluhou Roubíka a Daniše, které si udržely do konce poločasu, neboť domácí své šance nezužitkovali. Ve druhém poločase ale vzali domácí zápas do svých rukou a hnali se za výhrou. Hned ve 46. min. se prosadil z rohu Benada - 2:1. Deset minut poté napřáhl z dálky Čiha a bylo srovnáno - 2:2. Vítězný gól zaznamenal po rohovém kopu J. Černý a Slabce si toto vítězství udržely - 3:2. V 89. min. byl ještě vyloučen hostující Javůrek.

TJ Slabce
Jiří Čiha, záložník: "Chtěli jsme konečně vyhrát. Začátek jsme měli docela dobrý, vytvořili jsme si spoustu šanci, ale bohužel to nedáme. Pak uděláme dvě chyby a soupeř nás hned potrestá. Naštěstí se nám povedl hned úvod druhé půlky, kdy jsme po rohu snížili. Pak povedená střela, poté roh a zápas jsme otočili."

TJ Slabce
T. Lev [-] - T. Macák [-] , K. Mužík [-] (46. M. Votava [-] ) , J. Hubáček [-] , T. Černý [-] , V. Melichar [-] , J. Čiha [-] , O. Cílek [-] , T. Fencl [-] (46. R. Vejtasa [-] ) , M. Benada [-] (82. P. Holý [-] ) , M. Vaněk [-] (46. J. Černý [-] )

Český Lev Kolešovice
J. Hornof [-] - P. Roubík [-] , O. Ridzoň [-] , M. Stiska [-] , J. Polánek [-] , L. Suchánek [-] , K. Lavička [-] , J. Kovář [-] , T. Luksch [-] (65. D. Javůrek [-] ) , J. Daniš [-] , M. Holeček [-]

ŽK: 78. M. Benada , 79. M. Votava - 83. D. Javůrek . ČK: 89. D. Javůrek .
Hráči zápasu: J. Čiha .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: KALAJ René - STROUHAL Jiří (N), SCHEJBAL Václav (N).