23

Minulé kolo dostaly Pustověty deset gólů, nyní jich osm daly. Odneslo to zavidovské béčko, které tak dovolilo domácímu celku dokonale napravit debakl z úvodního kola. Sám Truksa se trefil hned pětkrát!

Hattrick za sedmnáct minut

V prvním kole se sice Pustověty prosadily jako první, pak ale schytaly obrovský debakl. V tomto utkání šly také do vedení s tím, že na hřišti byli jen domácí hráči a Zavidovu nedávali moc prostoru. Ve 14. min. se prosadil kanonýr Truksa poprvé - 1:0. Pustovětský útočník měl svůj den a uběhla sotva půl hodina hry a Sokol díky němu vedl o tři branky - 3:0. Poslední ránu v prvním poločase zasadil zavidovské Benfice Kameník - 4:0.

Pustověty si zápas užily

Dnes to zkrátka nejde. Přesně tuhle větu si nejspíše říkali Zavidovští. Sotva začala druhá půle, Truksa se o slovo přihlásil počtvrté - 5:0. Za hosty zaznamenal alespoň čestný gól Žďánský, ale byla to pouhá kosmetická úprava skóre - 5:1. Deset minut po něm navýšil vedení Bauer a zápas blbec pro zavidovskou rezervu dokonal Šimon a Truksa. Sečteno a podtrženo, domácí vyhráli 8:1!

FC 05 Zavidov B
Martin Štiller, brankář: "Je nás málo, nescházíme se a pak to také tak vypadá. Hráči nehrají na svých postech a takhle to prostě dál nejde. Výsledek je toho jen důkazem. Snad se něco změní a začneme hrát to, na co máme."

Počet diváků: 48. Rozhodčí: POLÍVKA Zdeněk - MUCHA Roman (N), BLECHA Lukáš (N).