11.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

S přehledem otočený zápas

12

Utkání mělo jasného papírového favorita a tím byla Družec. Domácí hráči očekávání naplnili a po prohře z minulého týdne si napravili reputaci. Za to hosté z Vranýho se propadají tabulkou hlouběji a hlouběji, protože poslední body si připsali naposledy v 6. kole.

Hosté ve vedení

Před Vraným stál težký úkol a to vytěžit alespoň nějaký bod ze hřiště čtvrtého celku tabulky. Přesto hosté nezačali vůbec špatně a již v 10. minutě dokázal rozvlnit síť Kubík, který si připsal již sedmý gól letošního ročníku soutěže – 0:1. Ovšem oslavování netrvalo dlouho, protože pak začal úřadovat družecký střelec Rouček, který má po tomto kole již 10 přesných zásahů. Ve 12. minutě zúročil svou první velkou šanci a bylo vyrovnáno – 1:1.

Hra byla vesměs vyrovnaná s optickou převahou domácích, ale bez vetších gólových příležitostí. Konec prvního poločasu, ale domácí zvládli na výbornou. Nejprve ve 38. minutě Rouček přidal svůj druhý gól a otočil zápas na stranu svého týmu – 2:1. O dalších pět minut bylo pro Družec ještě veseleji, jelikož v gólové příležitosti se ocitl Křívánek a neváhal pojistit výhru svého týmu – 3:1.

Pouze z povinnosti

Druhý poločas nenabídl příliš zajímavou podívanou a oko diváka si tentokrát na své nepřišlo. Vraný ještě sbíralo zbytky sil na možné ohrožení soupeřovi svatyně, ale domácí obrana působila velmi zodpovědně a nepřipustila možnost o zdramatizování zápasu. Hosté tak odjížděli opět poraženi a byla to již jejich pátá prohra v řadě.