Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

22.09.2018 16:30

5.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Nováček soutěže z Vinařic převálcoval hostouňské mužstvo


Branky


13

Nováček soutězě z Vinařic opět řádil. Kdo čekal, že série vinařického áčka bude v tomto zápase ukončena, ten se mýlil. Vinařice se stále zlepšují a na vítězné vlně se udržely i po zápase s obávanou Hostouní. Utkání bylo takřka jednostrannou záležitostí, která potěšila pouze oči domácích diváků.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Domácí si připravovali půdu

Z počátku prvního poločasu to vypadalo na přetahovanou o střed hřiště, ale během přibývajících minut se domácí mužstvo rozkoukávalo, až zcela převzalo iniciativu. Domácí gólman, který se vrátil po zdravotní pauze do sestavy, neměl mnoho práce a vyjma jedné střely a tří centrovaných míčů, nemusel nic závažného řešit. Naopak hosté si koledovali o branku již od 15. minuty a se štěstím odvraceli nepříjemné situace, které si sami vytvářeli. Vinařice ovšem žádné z těchto chyb nedokázaly pořádně využít, a tak se šlo do šatny za stavu 0:0.

Poprava Hostouně

Druhý poločas by se dal označit za popravu Hostouňských se vším všudy. Postupně se začal hrát fotbal na jednu branku a domácí plně převzali kontrolu nad průběhem utkání. Během pár minut bylo plné hřiště domácích a jejich útočné výpady jen čekaly na brankové žně. Naopak hosté spadli do totálního kolapsu. Přestalo se jim dařit při rozehrávkách a všechny míče velice rychle končily na kopačkách vinařického týmu.

 

Hostující gólman tak musel poprvé v 57. minutě lovit míč ze své brány, který tam přiletěl z kopačky Kořínka – 1:0. Od té doby domácí vsítili gól ještě 3x. V 61. minutě změnil stav na 2:0 Tůma. Hosté už nedokázali otočit hru a hlavně docházelo k velkým chybám v obraně. Další gól zajistil opět Kořínek v 76. minutě - 3:0. Domácí nedokázali využít každé šance, která přišla, a tak zápas končil za stavu 4:0, kdy poslední gól vstřelil Doležal devět minut před koncem.

 Ohlasy k zápasu


SK Vinařice
Bedřich Sirůček: "Čekali jsme od Hostouně více fotbalovosti, ale ta v tomto zápase nebyla k vidění. Bohužel, hosté nebyli ve formě a příliš se jim nedařilo. Za to bych určitě vyzdvihl, stejně jako v předchozím utkání, naši obranu, která podala opravdu skvělý výkon. Jsem rád, že si vše sedá, mužstvo se postupně uklidňuje a nachází své opěrné body. Dopředu jsme byli dobře naladění, kontrolovali jsme hru a je jen velká škoda, že nám další šance chytil hostouňský gólman. Vím, že každá vítězná série jednou skončí, a tak si to všichni užíváme. Nakonec jsme nováček, tak proč ne?"
Sestavy


SK Vinařice
M. Míšek [-] - D. Čampulka [-] , P. Matoušek [-] , R. Sokol [-] - I. Bramskiy [-] (46. J. Doležal [-] ) , L. Kořínek [-] (82. P. Martinovský [-] ) , P. Dlouhý [-] , M. Tůma [-] , D. Sirůček [-] - V. Mařík [-] (87. L. Srb [-] ) , R. Machuta [-] (64. M. Zelenka [-] ) -

TJ Sokol Hostouň, z.s. B
L. Obrcián [-] - R. Linc [-] , M. Slanina [-] , M. Tygl [-] , L. Nachtigal [-] , M. Hlava [-] (67. M. Dolejš [-] ) , Š. Kárník [-] , O. Křižka [-] , L. Krupička [-] , T. Bureš [-] , M. Seidl [-] (67. V. Eliáš [-] )

ŽK: 60. V. Mařík , 89. R. Sokol - 89. T. Bureš .
Hráči zápasu: D. Čampulka , D. Sirůček .
Počet diváků: 86. Rozhodčí: Sandev Viktor - ŘÍHA Jaroslav, STÁDNÍK Vladimír.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Hráč, Funkcionář, Administrátor klubu - TJ Sparta Lužná | Středočeský | Rakovník

Tip: remíza

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC 05 Zavidov 26 75:31 57
2 SK Rakovník B 26 68:50 50
3 TJ Sokol Hostouň, z.s. B 26 63:51 49
4 TJ Sokol Jedomělice 26 62:51 48
5 SK Slaný B 26 91:53 46
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Miroslav Balík 33
2 Filip Novotný 28
3 Jakub Jaroš 22
4 Tomáš Rouček 21
5 Tomáš Korčák 21
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Josef Tůma 112 62% 0
2 David Hrubý 102 60% 0
3 Jakub Švarc 91 56% 0
4 Milan Ledvinka 74 43% 1
5 Venca Likeš 71 56% 0
Zobrazit celou tabulku