14.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Poříčí potvrdilo zlepšenou formu na Spartaku Příbram

10

Příbram - Ve čtrnáctém kole Ondrášovka KP přivítal mladý tým Spartaku na svém hřišti Poříčí nad Sázavou. V případě výhry domácího týmu by měly oba týmy stejný počet bodů.

V rozmezí pěti minut tři góly

První změna skóre přišla v 18. minutě po chybě v hostující obraně, když zakončoval Wágner - 1:0. Z vedení se domácí celek ale příliš dlouho neradoval. Hned o tři minuty později poslal míč do vápna Páv, ale domácí obrana míč odvrátila. Odražený míč ale trefil hlavou Rejhon a koníčkem srovnal - 1:1.

Ve 23. minutě už Poříčí vedlo. Opět v tom měl prsty Rejhon, když připravil ideální pozici pro Trpišovského, který se nemýlil - 1:2. Vedení mohl navýšit střelec druhé hostující branky, ale únik tentokrát nezakončil přesně. V závěru úvodního dějství vychytal v gólové šanci Soukup Vaška.

Poříčí přidalo další dva góly

V 62. minutě připravil stoper Vacek parádně střeleckou pozici pro Rejhona, který překonal Solnaře potřetí - 1:3. Příbramští nemohli na nic čekat a začali hrát vabank. To ale dávalo šanci hostům k rychlým protiútokům. Jeden z nich proměnil Páv a o třech bodech bylo definitivně rozhodnuto - 1:4.