13.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Klíčany byly v zápase proti Poříčí lepší, přesto mají pouze bod

10

Poříčí - V poslední době dobře hrající Klíčany zajížděly na hřiště menších rozměrů do Poříčí, které v utkání dvakrát vedlo, ale k výhře měli blíže přeci jen hosté.

Vyrovnaný stav po gólech na obou stranách

Jako první uděřili domácí a to v 11. minutě, když kombinační akci zakončoval Trpišovský - 1:0. Lepším týmem ale byly Klíčany. Dokonce dostaly míč do sítě, ale pro údajný ofsajd branka neplatila. Ve 37. minutě zakončoval ryhclý protiútok přesně Kraus a vyrovnal - 1:1. Právě aktivní Kraus měl další šanci, ale tu tentokrát nevyužil. Na druhé straně měl velkou šanci Žák, ale v tutové pozici hlavičkoval vedle.

Skvělý Tlamicha držel domácí

Klíčany nastoupily do druhého dějství s tím, že chtějí výhru strhnout na svou stranu. Přesto se ale znovu do vedení dostali domácí. V 64. minutě se po standardní situaci prosadil parádně akrobatickým způsobem Vacek - 2:1. Hosté měli velké množství šancí, ale proti stál fantastický Tlamicha, který zneškodnil několik šancí. Až v 78. minutě nestačil na ránu Jeslínka - 2:2.

Bod navíc pro Poříčí

V prvních pěti sériích se trefilo všech deset střelců. V té následující ale hostující hráč nedal. Za domácí se naopak nemýlil J. Pohorský.