Tasovice vyhrály v Bystrci

21

V Bystrci rozhodla branka z penalty, kterou proměnil Paul.

Po poločase nerozhodně

Domácím se po delší době alespoň částečně vyprázdnila marodka, a tak mohli po třech debaklech za sebou doufat ve zlepšení. Hra vůbec nenapovídala tomu, že se Dosta krčí u dna a hosté z Tasovic hrají v lepším středu tabulky. Vyrovnaný zápas měl náboj a nasazení z obou stran. Hosté si v první půli vypracovali jednu tutovku a jednou trefili tyč, domácí kontrovali také jednou čistou šancí a několika střeleckými pokusy z dobrých pozic, které však branku neohrozily.

Hosté po přestávce rozhodli

Zápas pak rozhodla přísně nařízená penalta, kterou v 53. minutě proměnil Miroslav Paul - 0:1. Poté se Tasovice zatáhly a jen bránily výsledek. Domácím se jejich obranu překonat nepodařilo, i když si vytvořili minimálně dvě velmi dobré šance.

Bystrc čeká v dalším kole cesta do Bzence. Tasovice čeká zajímavý zápas se Žďárem nad Sázavou.

FC Dosta Bystrc-Kníničky
Martin Kasálek (trenér): V dnešním utkání nám nechybělo nasazení ani bojovnost. Hráli jsme velice zodpovědně, slušně jsme kombinovali a vytvořili si šance, které se nám nepodařilo proměnit ve vedoucí gól. Hrálo se velice svižné utkání, kde visel gól ve vzduchu na obou stranách hřiště. Bohužel tento zápas zcela znehodnotil svým výrokem sudí, i když měl situaci přímo před sebou. Obrázek si může udělat každý sám. Nicméně se musíme zaměřit na proměňování šancí. Klukům bych chtěl poděkovat za odvedenou práci až do poslední minuty i přes nepříznivý stav.

J. Herink [-] - M. Zatloukal [-] - D. Marcinov [-] , J. Gryc [-] , R. Babić [-] , O. Pelc [-] , M. Šnyta [-] (61. o. pohanka [-] ) , M. Svoboda [-] , P. Svoboda [-] , M. Janíček [-] , U. Stevanović [-]